ВВС обрала нового генерального директора

00:00,
22 Листопада 2012
291

ВВС обрала нового генерального директора

00:00,
22 Листопада 2012
291
ВВС обрала нового генерального директора
Новим генеральним директором ВВС став глава королівського театру опери та балету «Ковент-гарден» Тоні Холл (Tony Hall).

На думку глави опікунської ради BBC Trust, лорда Крістофера Паттена (Lord Patten), Холл  –  це та людина, яка може вивести ВВС з нинішньої кризи». Паттен зазначив, що Тоні Холл займає найбільш вигідну позицію для корпорації – він знає її переваги і недоліки одночасно зсередини і ззовні. Хол приступить до виконання своїх обов'язків в березні 2013 року, його річна зарплата складе 450 тисяч фунтів стерлінгів.

Тоні Холл починав свою кар'єру на ВВС. Він прийшов у корпорацію в 1973 році відразу після університету. До його заслуг на ВВС відносять запуск радіостанції Radio 5 Live і політичного проекту BBC Parliament. З 1990 Холл очолював новинну службу телеканалів ВВС, а з 1993 року – новинну службу всієї корпорації.

У 2001 році Тоні Хол став главою королівського театру опери та балету «Ковент-гарден» (The Royal Opera House). На сайті «Ковент-Гарден» повідомляється, що театр вже почав пошуки нового директора.

Тоні Хол змінив на посаді генерального директора ВВС Джорджа Ентуісла (George Entwistle), який подав у відставку листопада 10 листопада, після появи недостовірної інформації в одній з передач.

Джерело: BBC News, The Telegraph

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Тоні Холл
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду