У столиці відбувся форум «Києву – суспільне телебачення»

00:00,
12 Червня 2014
439

У столиці відбувся форум «Києву – суспільне телебачення»

00:00,
12 Червня 2014
439
У столиці відбувся форум «Києву – суспільне телебачення»
11 червня у Києві відбувся форум «Києву – суспільне телебачення», скликаний ініціативною групою громадськості Києва зі створення Суспільного телебачення Києва (СТК).

На форумі, модератором якого виступила координатор ініціативної групи Рена Назарова, було представлено проект статуту й алгоритм утворення СТК. За результатами обговорення за участі громадських і культурних діячів, журналістів, депутатів міськради було ухвалено звернення до Київського міського голови Віталія Кличка і до Київради. У зверненні міститься вимога якнайшвидше запровадити в столиці суспільне мовлення на базі телекомпанії «Київ».

На думку ініціаторів, «відкрита дискусія на форумі засвідчила, що запропонований ініціативною групою шлях створення СТК має конструктивний характер. Більш того, СТК може стати полігоном при створенні у майбутньому Суспільного телебачення України, Закон про яке нещодавно ухвалила Верховна Рада».

Учасники дискусії обговорили можливі джерела фінансування, контент і принципи обрання наглядової ради майбутнього мовника. За результатами форуму ініціативна група внесе правки до проекту Статуту СТК, який планується найближчим часом подати до профільної комісії Київради.

Джерело: Київський форум

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kiev-forum.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду