Рена Назарова: «Суспільне телебачення Києва стає реальністю»

00:00,
16 Червня 2014
427

Рена Назарова: «Суспільне телебачення Києва стає реальністю»

00:00,
16 Червня 2014
427
Рена Назарова: «Суспільне телебачення Києва стає реальністю»
Суспільне телебачення Киева стає реальністю. Про це у своєму блозі на сайті «Лівий берег» написала координатор ініціатівної групи зі створення СТК Рена Назарова, пояснивши, які є причини так вважати.

Такий запис пані Назарова зробила після того, як ініціативна група київської громадськості щодо створення СТК провела минулого тижня форум «Києву – суспільне телебачення». У форумі взяли участь журналісти, громадськість, депутати Київради, медіа-експерти, співробітники телекомпанії «Київ», на базі якої планується створити СТК.

Серед учасників – Зураб Аласанія, Влад Троїцький, Тетяна Монтян, Олександр Солонтай, Едуард Багіров, Наталія Соколенко, Сашко Лірник, Роман Головня та ін.

«Радує, що це був не "захід", а відверта розмова тих, хто реально відчуває і розуміє нагальну необхідність створення СТК», – пише Рена Назарова.

В ході дискусії запрошені експерти висловили зауваження до проекту статуту СТК, обговорили принципи створення наглядової ради, модель фінансування, а також контент.

«Після форуму процес створення СТК зі стадії принципової можливості переходить в етап практичної реалізації, який, звичайно ж, не менш складний і вимагає системної та послідовної роботи від усіх нас: та ініціативної групи, і громадськості, і депутатів Київради та фахівців у телевізійній сфері. Можливо, СТК стане полігоном для всеукраїнського суспільного телебачення, яке поки застрягло в недосконалостях законодавства і бюрократичних бар'єрах. А це накладає додаткову відповідальність на нашу групу вже не тільки перед киянами, але й перед усією країною», – заявляє голова ініціативної групи.

Джерело: blogs.lb.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogs.lb.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду