Голова Рівненської ОДА: «Рішення ліквідувати ОДТРК – передчасне і незважене»

00:00,
5 Серпня 2014
1048

Голова Рівненської ОДА: «Рішення ліквідувати ОДТРК – передчасне і незважене»

00:00,
5 Серпня 2014
1048
Голова Рівненської ОДА: «Рішення ліквідувати ОДТРК – передчасне і незважене»
Автори:
Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок вважає, що, хоча медіареформа потрібна, але рішення ліквідувати ОДТРК – передчасне і незважене.

Про це він заявив у програмі «Один на один» на телеканалі РТБ, відповідаючи на запитання журналіста про те, чи потрібні Україні обласні державні телерадіокомпанії.

На думку Сергія Рибачка, саме ОДТРК забезпечують об'єктивне висвітлення подій у регіонах.

«Моя особиста думка – однозначно потрібні, тому що ОДТРК забезпечують висвітлення, в першу чергу, місцевих новин. Окрім того, це є, на відміну від багатьох суб’єктів приватної власності, державна власність, що є, можливо, не стовідсотковою, але певною гарантією об’єктивності. Тому що, коли мова йде про приватні проекти, вони, як правило, зорієнтовані на бізнес-складову, тобто, намагання за рахунок інформації заробити кошти. Коли телерадіокомпанія фінансується із державного бюджету, вона не спрямована на заробляння коштів, і потрібно просто вимагати професіоналізму», – вважає пан Рибачок.

При цьому, голова Рівненської ОДА не заперечує потребу у реформах, але вважає, що наразі процес трансформації державного мовлення в суспільне супроводжується багатьма недопрацьованими аспектами, зокрема законодавчими.

«Зрозуміло, що реформа потрібна. Але не хочеться, щоби просто відбулася зміна назви. Тобто, коли державне телебачення перейменується, припустимо, в громадське, чи в суспільне, чи ще в якесь – і на тому все закінчиться. Потрібно говорити про зміст, а не про форму. Я говорив, зокрема, із медіаекспертами на цю тему – є дуже багато проблем, багато недопрацювань. І просто взяти, припустимо, ліквідувати обласні державні телерадіокомпанії, на мою думку це передчасне рішення і незважене рішення», – заявив Сергій Рибачок.

Джерело: Суспільне мовлення

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
charivne.info (на фото: С. Рибачок)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду