«Спільнобачення» провело пілотну трансляцію

00:00,
9 Серпня 2013
364

«Спільнобачення» провело пілотну трансляцію

00:00,
9 Серпня 2013
364
«Спільнобачення» провело пілотну трансляцію
Команда проекту громадського онлайн-телебачення «Спільнобачення» почала проводити публічні заходи. Зокрема, запровадили регулярні зустрічі «Info-середа», де разом із усіма охочими обговорюється майбутня громадська медіа-платформа. Також проведено вже 2 тематичні заходи, один з яких транслювався на сайті проекту.

Заходи відбуваються в рамках прес-клубу, проводяться разом із Незалежною медіа-профспілкою України та Національною спілкою журналістів України. Проходять у формі дискусії.

Перше обговорення відбувалося 26 липня. Тема – «Чи можливо прожити в Україні, купуючи лише українське?». Гостем була журналістка, директор агентства Pillar PR Юлія Савостіна. Вона розповіла про свій 5-місячний експеримент зі споживання продуктів виключно національного виробництва. Трансляція цього заходу також відбувалась, але не в рамках сайту «Спільнобачення», проте її можна переглянути в запису.

Друга зустріч відбулася 8 серпня. Вона проводилась у форматі теле-дискусії, а тема формулювалась так: «Від all inclusive до exclusive. В Україні змінюється тенденція: від споживчого туризму до туризму розвитку. Як навчиться подорожувати самостійно». Гостем був дауншифтер, мандрівник і активний блогер Євген Іхельзон. Трансляцію цього заходу організатори називають «першою пробою пера», оскільки вона відбувалася безпосередньо на сайті проекту, але подивитися її в запису можливості нема.

Джерело: Спільнобачення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook/spilno.tv (фото з першого заходу)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду