«Спільнобачення», НМПУ та НСЖУ організували прес-клуб

00:00,
20 Серпня 2013
849

«Спільнобачення», НМПУ та НСЖУ організували прес-клуб

00:00,
20 Серпня 2013
849
«Спільнобачення», НМПУ та НСЖУ організували прес-клуб
Незалежна медіа-профспілка України, Національна спілка журналістів України та проект громадського онлайн-телебачення «Спільнобачення» разом організували прес-клуб, який, за визначенням творців, являє собою живий простір для спілкування журналістів.

20 липня відбулося вже третє засідання прес-клубу. Починаючи від другого засідання зустрічі паралельно є першими пробними трансляціями «Спільнобачення» як онлайн-телебачення. Про події можна дізнаватися зі сторінки проекту у facebook.

Вони транслюються на головній сторінці днями оновленого сайту проекту за допомогою сервісу Ustream. Подивитися їх у записі можливості поки що немає.

Перше засідання відбувалося 26 липня і було присвячене темі «Чи можливо прожити в Україні, купуючи лише українське». Воно також транслювалося, але це здійснювалося не силами громадського проекту. Гостем була журналістка, директор агентства Pillar PR Юлія Савостіна. На другому засіданні гостем був Євген Іхельзон, і розповідав він про те, як самостійно організовувати подорожі. Третє й останнє поки що засідання проводилося на тему «Живий простір по-троїцьки: споживання чи співтворення?», де гостем був український мистецький діяч Влад Троїцький, який найбільше відомий організацією фестивалю «ГогольFest, заснуванням ЦСМ «Дах» і етнокультурного проекту «ДахаБраха».

Нагадаємо, «Спільнобачення» є проектом громадського онлайн-телебачення, яке утримуватиметься за рахунок пожертв, партнерських внесків й абонентської плати. Особливістю проекту є те, що абоненти зможуть впливати на контент – він формуватиметься в залежності від запитів громадськості.

Джерело: Прес-клуб

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/Прес-клуб
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду