На «Громадському радіо» стартувала програма «Філософський барабан»

00:00,
8 Вересня 2013
638

На «Громадському радіо» стартувала програма «Філософський барабан»

00:00,
8 Вересня 2013
638
На «Громадському радіо» стартувала програма «Філософський барабан»
У п'ятницю 6 вересня на сайті «Громадського радіо» з'явилася нова програма – «Філософський барабан» Олега Шинкаренка. Тема першого випуску: «Ніцше і сучасна Україна». Гостем був письменник, філософ і викладач Тарас Лютий.

Як зазначає у своєму блозі головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко, проект радо вітав ідею цієї програми, «хоча б просто заради дотримання правил інтелектуальної гігієни».

«Журналіст і письменник Олег Шинкаренко вирішив зробити подкаст-програму про філософію як привід задуматися – над нашими страхами, догмами, доцільністю порядку речей і можливими альтернативами. Як шанс на переосмислення "очевидних" речей. Як момент перевірки чи не застаріли істини, які кожен з нас приймає на віру», – пише Лукеренко.

В першому випуску програми обговорювали філософію Фрідріха Ніцше. Зокрема, міркували про те, хто зробив більший внесок у образ Ніцше як антисеміта: він сам, його вороги, чи його рідна сестра Елізабет, персональна пенсіонерка Третього рейха і наглядачка музею геніального філософа, котра так і не змогла зрозуміти його вчення? А також про те, що було б, якби Ніцше був сьогодні в Україні президентом, та ін.

Також на сайті проекту cтав доступний подкаст вже третього випуску програми «Якщо» Наталі Соколенко й Андрія Куликова. Тема: «Все про референдум». Гостями були член ЦК КПУ Георгій Крючков і заступник голови ЦВК Андрій Магера.

Джерело: Громадське радіо

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Phrame Designs
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду