Правозахисна організація ARTICLE 19 висловила занепокоєння реакцією української влади на мирні зібрання

00:00,
3 Грудня 2013
596

Правозахисна організація ARTICLE 19 висловила занепокоєння реакцією української влади на мирні зібрання

00:00,
3 Грудня 2013
596
Правозахисна організація ARTICLE 19 висловила занепокоєння реакцією української влади на мирні зібрання
Незалежна правозахисна організація ARTICLE 19 поширила офіційний прес-реліз відносно ситуації в Україні, в якому висловила серйозне занепокоєння реакцією української влади на мирні зібрання.

Виконавчий директор ARTICLE 19 Томас Хьюз (Thomas Hughes), коментуючи ситуацію, звернув увагу на факти обмеження свободи мирних зібрань через автоматичні судові заборони.

«Ми серйозно занепокоєні обмеженням права на демонстрації із повним захороненням і деяких місцях. Свобода вираження є фундаментальним правом людини. Кожен має голос і право бути почутим, включно із правом на мирний протест. Вибіркові політично вмотивовані обмеження та автоматичні судові заборони є очевидним порушенням міжнародних стандартів», - зауважує Хьюз.

Окрім того, він звертає увагу на те, що «надмірне застосування сили проти мирних демонстрантів в Одесі та Києві є недопустимим» та наголошує, що українська влада «повинна дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань та захищати право на мирні зібрання».

ARTICLE 19 - незалежна правозахисна організація, метою котрої є захист та сприяння праву на свободу вираження поглядів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
americanstreetnews.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду