У Києві відбудеться міжнародний фестиваль соціальної реклами

00:00,
10 Грудня 2010
344

У Києві відбудеться міжнародний фестиваль соціальної реклами

00:00,
10 Грудня 2010
344
У Києві відбудеться міжнародний фестиваль соціальної реклами
З 17 по 19 грудня в Клубі Кабінету Міністрів України пройде П'ятий Національний фестиваль соціальної реклами. 

 

У конкурсній програмі фестивалю цього року представлено 10 номінацій, у рамках яких учасники за допомогою рекламних технологій розкрили актуальні соціальні проблеми.

 

На фестиваль вже надійшло понад 700 робіт з усіх регіонів України. Цього року на ньому будуть представлені також роботи російських і білоруських рекламників.

 

Найкращі роботи визначить жюрі, яке очолить голова Всеукраїнської рекламної коаліції Максим Лазебник. Серед організаторів фестивалю – Союз рекламістів України, Міністерство праці і соціальної політики.

 

Головними темами фестивалю оголошені людина і праця, а також глобальна проблема корупції.

 

У програмі Фестивалю пройдуть майстер-класи відомих експертів соціальної реклами, виставка робіт і нагородження переможців.

 

Медіаграмотність за матеріалами rup.com.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду