Китайська мова претендуватиме на домінування в Інтернеті

00:00,
2 Січня 2011
506

Китайська мова претендуватиме на домінування в Інтернеті

00:00,
2 Січня 2011
506
Китайська мова претендуватиме на домінування в Інтернеті
Кількість інтернет-користувачів у Китаї на кінець 2010 року сягнула 450 мільйонів.

Із близько двох мільярдів користувачів мережі Інтернет в усьому світі 42% спілкуються англійською мовою, 32,6% - китайською, причому і кількість, і відсоток останніх весь час зростає. Такі дані, представлені у звіті Nextweb, дозволяють прогнозувати, що із зростанням рівня добробуту та впливу Китаю англійську, яка була першою мовою всесвітньої мережі, посуне китайська мова.

 

Нещодавно китайський уряд видав розпорядження, що вимагає перекладу китайською мовою всіх англійських слів та фраз у газетах, журналах та на сайтах. Головне управління преси та масових публікацій Китайської Народної Республіки на минулому тижні повідомило, що суміш іноземних слів із китайськими у китайських публікаціях без супровідного перекладу заборонена. Це стосується імен людей, назв різних місць, акронімів, скорочень та поширених фраз.

 

Кількість інтернет-користувачів у Китаї на кінець 2010 року сягнула 450 мільйонів, що становить понад третину населення країни. Протягом року цей показник зріс на 20%. За цей час влада закрила близько 60 тисяч сайтів за підозрою в розміщенні порнографії, пропаганді насильства та публікації інших «шкідливих матеріалів».

 

«Медіаграмотність» за матеріалами 3DNews.ru, «Дзеркала тижня»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду