У соціальних медіа меншає особистого і більшає професійного контенту

00:00,
17 Січня 2011
681

У соціальних медіа меншає особистого і більшає професійного контенту

00:00,
17 Січня 2011
681
У соціальних медіа меншає особистого і більшає професійного контенту
Блогами і форумами користуються менше, соцмережі рулять, а мікроблоги використовують для роботи.

Роль соціальних медіа починає змінюватись: якщо раніше соцплатформи використовували для створення контенту суто особистого характеру, то зараз домінує професійний контент, яким користувачі обмінюються в режимі реального часу. Про це свідчать результати дослідження агентства Trendstream, на яке посилається Direct Marketing.

 

За даними дослідження, активність користувачів соціальних медіа за 2010 рік зросла на 20%. Популярність ведення блогів знизилась на 4%, форумами стали користуватись на 11% менше, натомість популярність соціальних мереж і мікроблогів зросла на 20%.

 

Поки що соціальні мережі домінують над мікроблогами – відсоток користувачів, які щодня оновлюють свої сторінки у соцмережах, перевищує відсоток постійних користувачів мікроблогів удвічі. Понад половина респондентів хоч раз користувалась соцмережами, тоді як мікроблоги використовують 29%.

 

У процесі розвитку мікроблогінгу він набуває дедалі більш професійного відтінку та зводиться до розповсюдження та обміну професійними даними. Кількість людей, що обмінюються новинами і даними про товари та послуги через мікроблоги, зросла на 10%, тоді як кількість людей, які розсилають персональну інформацію, зменшилась на 5%. Facebook, відзначають експерти, також еволюціонує у бік мікроблогінгу.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду