206 символів на хвилину – новий рекорд швидкості набору sms

00:00,
30 Січня 2011
496

206 символів на хвилину – новий рекорд швидкості набору sms

00:00,
30 Січня 2011
496
206 символів на хвилину – новий рекорд швидкості набору sms
Австралійський юнак обігнав попереднього ґіннессівського рекордсмена удвічі.

Австралійський підліток Чонґ Кіт Ау (на фото в центрі) потрапив до Книги рекордів Ґіннесса, встановивши рекорд із швидкісного набору тексту на мобільних пристроях із qwerty-клавіатурою, повідомляє Onliner.by.

 

За 77 секунд хлопець набрав фразу з 264 символів, що становить приблизно 206 символів на хвилину. Попередній рекорд, установлений 2010 року Педро Матіасом, - 88,5 символів за хвилину, - побитий.

 

Досягнення було зафіксоване на чемпіонаті світу із швидкісного набору sms, організованому компанією LG Electronics. Позаяк Чонґ Кіт Ау не брав участі в основних змаганнях, перше місце посіли двадцятирічна Крістіна Селс Анчінс та п’ятнадцятирічна Дженіфер Селс Анчінс із Панами. Вони випередили суперників із шістнадцятьох країн і отримали приз у розмірі 100 тисяч доларів США. Друге місце посіла південнокорейська команда, що здобула 20 тисяч доларів, третє – бразильська (10 тисяч). За умовами конкурсу, учасники повинні були якомога швидше й точніше набирати фрази, що з'являлись на великому екрані, не припускаючись помилок і не використовуючи скорочення.

 

Чемпіонат LG Mobile Worldcup проводиться з 2008 року. Тоді в ньому взяли участь команд из США, Бразилії, Канади та Південної Кореї, в 2009 році змагались уже 12 команд, у 2010 – 13.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду