На британському телебаченні поменшає реклами

00:00,
17 Лютого 2011
288

На британському телебаченні поменшає реклами

00:00,
17 Лютого 2011
288
На британському телебаченні поменшає реклами
Лорди вважають, що це втішить глядачів, і заспокоюють мовників.

Комітет з питань комунікацій Палати лордів британського парламенту рекомендував установити однакове обмеження на щогодинну тривалість реклами для всіх комерційних телемовників, повідомляє газета The Guardian.

 

Згідно з чинними правилами,  ITV1, Channel 4 та Channel 5 мають право транслювати до семи хвилин реклами щогодини, збільшуючи цей обсяг до восьми хвилин на годину у прайм (18.00 -  22.30). Тоді як іншим комерційним каналам, зокрема ITV2, E4 та Sky1, дозволено транслювати дев’ять хвилин реклами щогодини і дванадцять – у години прайму. Парламентарі вбачають у цій диспропорції несправедливу конкурентну перевагу і вважають, що обмеження має становити сім хвилин на годину для всіх комерційних телемовників.

 

Голова комітету, лорд Клемент-Джонс, сказав, що ця зміна – в інтересах глядачів. Тим часом асоціація кабельних і супутникових мовників (Satellite and Cable Broadcasting Group) прогнозує, що обмеження реклами призведе до втрати 80 мільйонів фунтів (понад $127 млн) на рік і може навіть призвести до закриття деяких малих телекомпаній. У комітеті не погоджуюся з цими оцінками, наголошуючи, що головне джерело доходів для кабельного і супутникового телебачення – абонплата, а не реклама.

 

«Медіаграмотність»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду