CBS news зібрав рекордні перегляди завдяки інтерв’ю про ймовірний роман Трампа
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
CBS news зібрав рекордні перегляди завдяки інтерв’ю про ймовірний роман Трампа
Акторка фільмів для дорослих Стормі Деніелс (Stormy Daniels, справжнє ім’я - Стефані Кліффорд) дала інтерв’ю для програми «60 Minutes» на телеканалі CBS news. У ньому вона розповіла про ймовірний роман з Дональдом Трампом, який трапився близько 10 років тому. За словами акторки, вони з Дональдом Трампом познайомилися в липні 2006 року, через кілька місяців після того, як у бізнесмена та його дружини Меланії Трамп народився син Беррон.
Акторка пояснила, що тривалий час мовчала про стосунки з Трампом через погрози та угоду про нерозголошення інформації, яку вона підписала під тиском. Адвокат Трампа Майкл Коен підтвердив, що заплатив Стормі Деніелс за мовчання 130 тисяч доларів. Тепер її можуть оштрафувати на мільйон доларів за порушення угоди.
Сам Дональд Трамп у Twitter назвав інтерв’ю «фейковими новинами». Він та його представники заперечують, що у президента був зв’язок із акторкою.
Інтерв’ю з Стормі Деніелс побило за кількістю переглядів навіть інтерв’ю з самим Дональдом Трампом, яке він дав наприкінці 2016 року. Його подивилися 22,6 мільйона глядачів, а програму з Трампом - 20 мільйонів. Попередній рекорд належить інтерв’ю з Бараком Обамою та його дружиною Мішель в 2008 році - його переглянули 25,1 мільйона глядачів.
Адвокат акторки Майкл Авенатті (Michael Avenatti) звертає увагу на те, що історія його клієнтки Стормі Деніелс важлива з огляду на те, якими способами президент та його помічники намагалися залякати та змусити мовчати жінку. На його думку, погрози подати судові позови на багатомільйонні суми є частиною залякування. Він також зауважив, що хоча Стормі Деніелс підписала угоду про нерозголошення, сам Трамп під нею свій підпис не поставив.
Раніше газета The Washington Post з посиланням на джерело у Білому Домі писала про те, що Дональд Трамп змусив своє найближче оточення серед чиновників підписати договори про нерозголошення. Зокрема чиновники не матимуть права розголошувати інформацію про звільнення в адміністрації Трампа чи публікувати художні твори, у яких згадуються будь-які дії Білого дому, федеральних установ, іноземних урядів або інших суб'єктів, які взаємодіють з урядом Сполучених Штатів та які базують на конфіденційній інформації.