BBC пропонує встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих

BBC пропонує встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих

14:20,
31 Січня 2018
2009

BBC пропонує встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих

14:20,
31 Січня 2018
2009
BBC пропонує встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих
BBC пропонує встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих
Автори:
BBC пропонує обмежити розмір заробітних плат ведучих через звинувачення у розриві в оплаті праці чоловіків та жінок.

Ліміт пропонують застосовувати й щодо редакторів та кореспондентів, повідомляє The Guardian. Остаточно зміни ще не були затверджені й усі працівники, яких вони зачіпають, отримають можливість висловити свою думку.

Про плани щодо запровадження ліміту було оголошено невдовзі після того, як члени британського парламенту зажадали розпитати генерального директора BBC Тоні Холла (Tony Hall) про культуру оплати праці в компанії.

Група працівниць BBC розповіли, що вони зіткнулися із «завуальованими погрозами», коли намагалися обговорити з керівництвом зарплатні. Редакторка китайської служби BBC  Керрі Грейсі (Carrie Gracie) звільнилася на знак протесту проти  нерівності в оплаті праці.

Низка провідних ведучих-чоловіків на BBC погодилися на запровадження обмеження. Серед них і Джеремі Вейн (Jeremy Vine), який був одним з найбільш високооплачуваних працівників у компанії. Його зарплатня становила  £700 000-£749 999.

Нагадаємо, в минулому році компанія BBC була змушена розкрити дані про свїх працівників, які отримали понад 150 000 фунтів стерлінгів за останній фінансовий рік. BBC оприлюднила список з 96 людей і лише третина з них були жінками.

Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) отримав листа від 40 провідних журналісток та ведучих компанії, які висловили своє незадоволення розривом у оплаті праці. Він пообіцяв, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  

Журнал Forbes в одній зі своїх публікацій  перетворив чоловіків-мільярдерів на жінок, аби привернути увагу до ґендерної дискримінації та нерівної оплати праці. Наприклад, якби Марк Цукерберг народився жінкою, його доходи були б на 21% меншими (така статистика розриву в оплаті у США), і він посідав би не п'яте місце в рейтингу найбагатших людей, а одинадцяте.

У США нещодавно став активно поширюватися Google-документ, у якому працівники телевізійної розважальної індустрії діляться даними про свої зарплатні. Список також виявив нерівність в оплаті праці різних працівників.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Guardian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду