BBC Україна випустить програму новин — Тарік Кафала

BBC Україна випустить програму новин — Тарік Кафала

14:00,
9 Червня 2017
3303

BBC Україна випустить програму новин — Тарік Кафала

14:00,
9 Червня 2017
3303
BBC Україна випустить програму новин — Тарік Кафала
BBC Україна випустить програму новин — Тарік Кафала
Автори:
BBC Україна випустить телевізійну новинну програм, а також розвиватиме цифрові формати подачі контенту. Про це MediaSapins розповів директор мовних служб BBC World Service Тарік Кафала (Tarik Kafala).

Минулого року Всесвітня служба BBC оголосила про найбільше розширення за останні 76 років та плани створити ще 12 мовних служб по всьому світу. Для цих потреб корпорація отримала фінансування від британського уряду на 4 роки, тобто до 2020. За словами директора мовних служб BBC World Service Таріка Кафали, на ці фінансові вливання, зокрема, очікують BBC Україна. 

«Зараз в Україні ми готуємо випуск телевізійної новинної програми тривалістю до 15 хв — 5 днів на тиждень. Також вона буде доступна в онлайні», — повідомив він. 

Пан Кафала також відзначив, що перемовини з декількома потенційними партнерами ще тривають: «Це буде місцевий національний канал, який транслюватиме програму BBC Україна. Та який канал — ми ще не вирішили». 

«З одного боку, Україна дуже цікавить нас з точки зору процесів у політичному, економічному, суспільному житті, які тут відбуваються, тих викликів, з якими вона зіштовхується нині, зокрема і в питанні територіальної цілісності. Тобто це регіон, який дуже цікавить нас в плані висвітлення. Але справа ще й у тому, що ми маємо сильну аудиторію в Україні, яка зростає. І тут ми звертаємо увагу, в першу чергу, на діджитал. Тож, на додаток до веб-сайту, який ми розвиватимемо, ще й створюватимемо новий продукт — інформаційну програму», — пояснив Тарік Кафала.

У листопаді 2016 гендиректор BBC Тоні Голл поставив за мету до 2022 року, сторіччя Корпорації, збільшити її загальну аудиторію у світі до 500 млн (станом на 2017 рік щотижнева аудиторія складає 346 млн, — MS). Нині BBC активно працює над урізноманітненням форматів подачі контенту, а також самого змісту програм, намагаючись адаптувати його під потреби країн. Це, зокрема, один із інструментів нарощування аудиторії, пояснює Тарік Кафала. 

«Нині ми працюємо над тим, як зробити наш контент більш регіональним. Для арабської служби, наприклад, ми відкриваємо багато нових програм та нові новинні формати. Нині ми хочемо, аби в країнах Перської затоки це був один набір новин, у країнах північної Африки — інший. У російській службі ми впровадили таку зміну, відповідно до якої вони пропонували би не лише новинний контент, а й “найкраще з BBC” — тобто BBC Drama, знамениті документальні фільми BBC, серіали, шоу, розслідування. Тобто ми змінюємо меню, яке пропонуємо в різних регіонах і сподіваємося, що таким чином розширюємо нашу пропозицію».

На пострадянському просторі BBC World Service також інвестуватиму у російську, азербайджанську, узбецьку та киргизьку служби.

Нагадуємо, ВВС Україна є частиною Всесвітньої служби ВВС. 1 червня українська служба відзначала своє 25-річчя. Сьогодні, 9 червня, у Києві з цієї нагоди відбудеться круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Тарік Кафала, The Independent
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду