Троє на «Інтері»: улюблені гості ведучого Олексія Ліхмана

Троє на «Інтері»: улюблені гості ведучого Олексія Ліхмана

16:30,
22 Листопада 2016
2524

Троє на «Інтері»: улюблені гості ведучого Олексія Ліхмана

16:30,
22 Листопада 2016
2524
Троє на «Інтері»: улюблені гості ведучого Олексія Ліхмана
Троє на «Інтері»: улюблені гості ведучого Олексія Ліхмана
Коло гостей телеканалу «Інтер» помітно обмежується трьома людьми, а винним майже завжди виявляється «Народний фронт». До таких висновків дійшли експерти ГО «Детектор медіа» у моніторингу підсумкових програм українських телеканалів за 13 листопада.

Практично щотижня ведучий «Подробностей недели» на «Інтері» Олексій Ліхман має задоволення спілкуватись із трьома людьми: Юрієм Бойко, Дмитром Добродомовим та Кирилом Куликовим. Кожен з них має на телеканалі конкретну функцію і тепло вітається журналістами. А із того, про що з ними говорять, можна навіть скласти уявлення про кінцеву ціль таких інтерв’ю.

Юрій Бойко - голова фракції та співголова партії «Опозиційний блок», до якої належить співвласник каналу «Інтер» Сергій Льовочкін. Востаннє він був на «Інтері» 30 жовтня, до цього - 23 числа того ж місяця. 13 листопада нардепа запросили, аби поговорити про споживчий кошик українця. Питання ведучого Олексія Ліхмана звучали однозначно:

  • Сколько человек в стране не может позволить себе даже ту потребительскую корзину, которую на этой неделе представили в Кабмине?
  • Украинцы начинают получать первые платёжки по самым высоким  в стране тарифам. Как вы думаете, каким будет процент людей, которые не смогут оплачивать, и ждёт ли нас кризис неплатежей?
  • Может ли уровень недовольства общества подняться до такой точки, что перевыборы парламента будут неизбежны?

Юрій Бойко, звісно, підтвердив невідворотність виборів та без жодного супротиву з боку журналістів пропіарив на них власну партію: «[По тарифам - MS]мы действительно судимся с Кабмином. Идет бешенное давление на судей, для того, чтобы не принимать решение в пользу населения, которое не в состоянии платить такие цены. Но, на самом деле, только сейчас люди начинают понимать, куда их завела сегодняшняя власть. Поэтому вся эта борьба, все эта работа ещё впереди».

Дмитро Добродомов - колишній ведучий програми журналістських розслідувань, львівський мажоритарник та до липня 2015 року член фракції «Блоку Петра Порошенка». На «Інтер» депутат приходить, аби покритикувати «Народний фронт». 23 жовтня він звинувачував партію Арсенія Яценюка у рейдерстві, 6 листопада у шантажуванні уряду, цього тижня у корупції, пов’язаній із супротивом в ухваленнs антикорупційного законодавства щодо розширення повноважень НАБУ. «Іде боротьба за те, щоб унеможливити результативну перевірку е-декларування, одним із основних факторів якої є посилення функцій НАБУ».

Добродомов, до речі, - голова власного політичного проекту «Народний контроль», якому належить всього 0,002% депутатських мандатів в Україні. І ведучий не забуває двічі згадати про його партійну приналежність, аби зробити організації рекламу на загальнонаціональному рівні.  

Кирило Куликов – відомий як «колишній голова бюро Інтерполу в Україні» (2005-2007 роки), екс-нардеп від НУ-НС та єдиний постійній гість «Інтера», що наразі не має депутатського мандату й активності поза телеканалом. Хіба що він хотів стати головою Державного бюро розслідувань, але у конкурсі участі так і  не взяв. «Інтер» використовує його як спаринг-партнера для політиків та їх ініціатив.

30 жовтня його запрошували критикувати електронне декларування, цього разу - зовнішню політику держави, зокрема, в частині виборів американського президента. Його єдина відома кваліфікація у темі - магістратура з міжнародних економічних відносин 13 років тому. І все-таки Куликов дає свої оцінки Ганні Гопко, голові комітету Верховної Ради у закордонних справах:  «... Но вот уровень компетенции людей, которые делают такие заявления! Ну, она ж с флажками стояла, помните? В Организации Объединенных Наций. Не знаярегламента этой организации. Я уже не говорю про прослушивание, которое мы собираемся дать. "Это мой законопроект" - это очень красиво! То, что там есть масса вопросов с Венецианской комиссией... Это же трагедия, трагедия! Уровень, понимаете?...»

Звісно, відповісти на закиди пані Гопко не дали, адже зв’язок з нею, незважаючи на протести депутатки, просто відключили.

Так само не дали права на відповідь керівниці Національного агенства запобігання корупції Наталії Корчак та членам «Народного фронту», яких після ремарок з натяками ведучого («Еще Министр внутренних дел... называет маргиналом одного из кандидатов») розкритикував Куликов.

То ж у результаті бачимо, як «Інтер» намагається щотижня просувати два посили. По-перше, народ страждає від масового зубожіння і протестує (дивіться інтерв’ю з Бойком). По-друге, погані політики не лише не в змозі щось із цим зробити, а ще й наживаються на бідному населенні (дивіться розмови з Куликовим та Добродомовим). Обидва засновки кожного тижня призводять до одного й того ж висновку - Україні потрібні дострокові парламентські вибори.

Така вибірковість щодо «Народного фронту» та цілковита відсутність критики Президента у результаті призводять вже до іншого висновку – «Опозиціний блок»намагається замінити партію Арсенія Яценюка у владній конфігурації. А головними помічниками у цьому стають Юрій Бойко, Дмитро Добродомов, Кирило Куликов та винний у всьому Арсен Аваков.

Детальніше про це та та, як Трамп шокував українські телеканали, а квоти на радіо, здається, зовсім їх не зачепили, читайте у публікації Як Трамп на голову. Моніторинг підсумкових тижневиків за 13 листопада 2016 року

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Скрін-шот Подробности
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду