Нацрада відклала питання про зміну складу київського мультиплексу «Ера продакшн»

Нацрада відклала питання про зміну складу київського мультиплексу «Ера продакшн»

17:47,
28 Грудня 2015
1792

Нацрада відклала питання про зміну складу київського мультиплексу «Ера продакшн»

17:47,
28 Грудня 2015
1792
Нацрада відклала питання про зміну складу київського мультиплексу «Ера продакшн»
Нацрада відклала питання про зміну складу київського мультиплексу «Ера продакшн»
Автори:
24 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула питання про переоформлення ліцензії ТОВ «Ера продакшн», яке оперує локальним київським цифровим мультиплексом на частоті 41 ТВК.

Директором ТОВ «Ера продакшн» став Юрій Крушановський замість Євгена Матвєєва. До редакційної ради компанії увійшли: Ігор Лоташевський,Олег Пилипенко, Олена Федорова, Юрій Крушановський, Наталія Назаренко і Наталія Сиза.

Компанія «Ера продакшн» володіє ліцензією на багатоканальне мовлення (цифрове ефірне) на частоті 41 ТВК в місті Києві, а до складу цього локального мультиплексу за ліцензією входять чотири телеканали: «Ера»/«UA: Перший», К1, «Київ» і «Рада».

Де-факто «Ера продакшн» є провайдером локального мультиплексу, однак де-юре володіє ліцензією на багатоканальне мовлення, а не ліцензією провайдера (як «Зеонбуд»). Такими ж ліцензіями володіють ще два київських локальних мультиплекси – ТРК «Експрес-інформ» і «Гамма-консалтинг». Усі три компанії були учасниками цифрового експерименту 2006 року, який завершився у 2007 році та перейшов на постійні засади.

У квітні-травні 2016 року завершується строк дії ліцензій трьох компаній на багатоканальне мовлення, й невдовзі мають розпочатися їхні планові перевірки. За останні роки склад локальних мультиплексів змінився, і в них транслюються дещо інші канали, ніж зазначені в ліцензіях. Тому «Ера продакшн» подала до Нацради заяву про переоформлення ліцензії не лише щодо зміни керівних органів, а й щодо зміни логотипа, програмної концепції та збільшення кількості каналів до п’яти.

Однак Нацрада відклала розгляд питання щодо зміни логотипа і програмної концепції та планує повернутися до нього разом з питанням щодо результатів планової перевірки. Зауважимо, що якщо перевірка виявить порушення і компанія отримає санкцію, Нацрада може відмовити їй у продовженні строку дії ліцензії.

Поки що в Нацради немає рішення щодо подальшої долі трьох локальних мультиплексів. Як сказав MediaSapiens член Нацради Олег Черниш, у Нацради є уявлення про те, яким має бути розвиток локальних мультиплексів, але наразі недосконала нормативно-правова база. Він сподівається, що до того часу, як Нацрада розглядатиме питання про продовження ліцензій цих локальних мультиплексів, законодавство буде змінено.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду