Телеканал НТВ змінив гендиректора

Телеканал НТВ змінив гендиректора

16:22,
21 Жовтня 2015
3092

Телеканал НТВ змінив гендиректора

16:22,
21 Жовтня 2015
3092
Телеканал НТВ змінив гендиректора
Телеканал НТВ змінив гендиректора
Автори:
Рада директорів НТВ затвердила кандидатуру нового генерального директора телеканалу. Телекомпанію очолив Олексій Земський.

Про це йдеться на сайті НТВ

Засідання ради директорів відбулося в середу ранком. Рішенням ради повноваження діючого гендиректора НТВ Володимира Кулістікова були припинені. 

Те, що кандидатура Земського була єдиною, яку розглядала рада директорів, а також сам факт його призначення гендиректорм НТВ дуже здивував медійників. 

Останні роки Олексій Земський працював на посаді заступника генерального директора ВДТРК - керував виробничо-технологічним департаментом. Раніше Земський був продюсером і директором ряду проектів на НТВ, а в 2003-2004 роках за Миколи Сенкевича обіймав посаду першого заступника гендиректора НТВ, йдеться на сайті «Газпром-медиа».

Тоді його призначення стало приводом для грандіозного скандалу. Журналістів НТВ оурило те, що людина, яка не має ніякого досвіду в інформаційному телемовленні (Земського вважають професіоналом у напрямі розважального контенту), керуватиме новинарями. 

Водночас кандидатура Олексія Земського викликає позитивні відгуки в багатох представників російської телеіндустрії. 

«Я радий, що Олексій Земський приєднався до команди «Газпром-медиа». За його плечима більш ніж 20-річний досвід роботи на телебаченні, участь в організації та виробництві масштабних телевізійних подій. Впевнений, що професійна компетенція Олексія та його експертиза у сфері телевізійного виробництва буде сприяти успішному розвитку НТВ як одного з провідних телеканалів країни», - сказав генеральний директор АТ «Газпром-медиа холдинг» Дмитро Чернишенко.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ntv.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду