Про останні місяці життя Майкла Джексона знімуть серіал

Про останні місяці життя Майкла Джексона знімуть серіал

16:49,
19 Жовтня 2015
4620

Про останні місяці життя Майкла Джексона знімуть серіал

16:49,
19 Жовтня 2015
4620
Про останні місяці життя Майкла Джексона знімуть серіал
Про останні місяці життя Майкла Джексона знімуть серіал
Автори:
Warner Bros. екранізує книгу Тревіса Смайлі «Перш, ніж ви мене засудите: Тріумф і трагедія останніх днів Майкла Джексона».

Про це пише Ace Showbiz.

Warner Bros. порадує шанувальників поп-короля новим серіалом про його життя. Зокрема стало відомо, що кінокомпанія екранізує книгу Тревіса Смайлі, у якій розповідається, як кумир мільйонів доживав останні дні.

Джерело: fanpop.com

Серіал охопить останні 16 тижнів життя Майкла Джексона.

Автор книги розповідає про боротьбу музиканта з постійним полюванням на нього, боротьбу за свободу і недоторканність особистого життя, про тиск, якому він піддавався, про те, як слава зробила його соціально крихким і практично не давала нормально жити.

Джерело: gobacktothe90s.wordpress.com

Майкл Джексон помер 25-го червня 2009-го року в результаті передозування лікарських препаратів, зокрема «Пропофолу»,  «Лоразепамряду» та інших сильнодіючих речовин. Майкл був доправлений до лікарні університету Каліфорнії у Лос-Анджелесі бригадою екстренної допомоги 911 нібито в стані коми, але лікарі не змогли врятувати його життя.

28 серпня коронер Лос-Анджелеса офіційно заявив, що смерть американського короля поп-музики Майкла Джексона наступила в результаті вбивства.

Джерело: nypost.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Майкл Джексон, fanpop.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду