У Росії може з’явитися телеканал для допомоги наркозалежним

У Росії може з’явитися телеканал для допомоги наркозалежним

12:49,
5 Червня 2015
1671

У Росії може з’явитися телеканал для допомоги наркозалежним

12:49,
5 Червня 2015
1671
У Росії може з’явитися телеканал для допомоги наркозалежним
У Росії може з’явитися телеканал для допомоги наркозалежним
Автори:
У Росії може з'явиться перший телеканал для допомоги наркозалежним та їхнім близьким, де за допомогою «відеопігулок» хворих будуть закликати на лікування у клініки, вчити молитися, медитувати, влаштовуватися на роботу після реабілітації.

Про це повідомила російська газета «Известия».

У Федеральній службі РФ з контролю за обігом наркотиків ідею підтримали.

За словами одного з ініціаторів проекту, голови Національної асоціації реабілітаційних центрів Юрія Крупнова, запуск телеканалу запланований на жовтень 2015. В інтернеті канал мовитиме цілодобово.

На розробку і запуск тестового сайту «Реабілітація-ТВ» витрачено близько 300 тисяч рублів.

Суму, яку планують витратити на онлайн-мовлення засновники поки не оприлюднюють.

«З майбутнім головним редактором телеканалу (нині одним із редакторів ) нині проводяться переговори, редакційний склад поки обговорюється. За попередньою інформацією туди можуть увійти журналісти, психологи, наркологи, священнослужителі і т.д.», - говорить Юрій Крупнов.

Голова асоціації також додає, що з телеканалом співпрацюватимуть 100 російських реабілітаційних центрів – спеціалісти клінік зможуть допомогти потенційним пацієнтам порадами в будь-який час доби.

Співавтор проекту та керівник окремого реабілітаційного центру Ірина Кутянова повідомила, що вечорами на телеканалі планується трансляція курсу релаксації, який допоможе глядачам розслабитися після роботи, не вживаючи алкологоль чи інші речовини.

Окрім того, за словами Кутянової, вони запускатимуть документальні фільми та серіали про хворих, які зуміли реабілітуватися, а також презентують онлайн-спілкування зі священником, поради від психологів та відомих спортсменів, пише газета.

У прес-службі ФСКН проект назвали «ініціативою, що на часі». За їхньою інформацією, нині в Росії близько 8 мільйонів людей вживають наркотики регулярно, або періодично.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Известия
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду