Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science

Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science

10:44,
13 Листопада 2014
5716

Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science

10:44,
13 Листопада 2014
5716
Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science
Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science
Українка Анна Шевченко посіла перше місце в конкурсі відеороликів, що був приурочений до Всесвітнього дня науки.

Discovery Networks CEEMEA визнала переможцем міжнародного конкурсу відеороликів, приуроченого до святкування Всесвітнього дня науки, українку Анну Шевченко. В якості призу її іменем буде названа одна із нещодавно відкритих зірок. Крім того, ролик Анни продемонстрували в ефірі Discovery Science у Всесвітній день науки.

У змаганні брали участь представники різних країн. Їхнім завданням було довести свою любов до наукових знань у короткому, але яскравому відео.

Анна Шевченко своїм роликом хотіла передати ідею про те, що наука є скрізь і в усьому, що нас оточує. Вона продемонструвала, що навіть звичайний лимон – це не просто фрукт, а й джерело аскорбінової кислоти, інструмент, що запускає умовний рефлекс, а також елемент живлення для невеликого ліхтарика.

«Як тільки я дізналася, що Discovery Science проводить конкурс відео-робіт до Всесвітнього Дня Науки, відразу вирішила взяти в ньому участь. Discovery Science - наш улюблений із чоловіком канал. Взяти участь у цьому конкурсі мені хотілося не для того, щоб виграти, а скоріше для того, щоб привітати улюблений канал з Всесвітнім Днем Науки і надіслати відео-листівку з привітанням від України», - пояснює Анна.

Друге місце посіла Петра Сагі з Угорщини, яка зібрала мініатюрного робота-прибиральника зі звичайної жерстяної банки. Третє місце отримав Онджей Цібулка з Чехії, який наочно продемонстрував, як наука робить наше життя комфортнішим, а повсякденні справи - простішими. На їхню честь також будуть названі недавно відкриті зірки.

Discovery Networks CEEMEA – підрозділ Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK), американського телеканалу, що транслюється по всьому світі і має на меті популяризацію науки, історії та техніки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Анна Шевченко, youtube-канал Your Discovery Science
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду