Суспільне телебачення США покаже серію концертів класичної музики

00:00,
26 Березня 2013
655

Суспільне телебачення США покаже серію концертів класичної музики

00:00,
26 Березня 2013
655
Суспільне телебачення США покаже серію концертів класичної музики
American Public Television, найбільший синдикат суспільного мовлення в США, уклав угоду із зірковим симфонічним оркестром країни на трансляцію концертів класичної музики.

Відтепер на каналах, що входять в мережу American Public Television транслюватимуть найкращі музичні твори світу. Зірковий оркестр США The All-Star Orchestra що складається з найкращих гравців з найбільших оркестрів в США, на чолі з музичним керівником Джерардом Шварцем (Gerard Schwarz), підписав угоду із мовником.

Зараз American Public Television забезпечує мовлення 354 суспільних телевізійних станцій на всій території США, тому насолодитися музичним ефіром зможе чимала кількість глядачів.

Запланована серія програм включатиме виступи оркестру, який гратиме класичні та сучасні музичні твори, а також міститиме інтерв'ю та коментарі Джерарда Шварца та музкантів The All-Star Orchestra.

Творці проекту розповіли, що мають на меті випустити 13 програм серії восени 2013 року. Однак розклади для кожного із каналів обіцяють підготувати найближчим часам.  

Джерело: The All-Star Orchestra

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The All-Star Orchestra
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду