Чемпіонат світу з футболу затьмарив у соціальних медіа Super Bowl та вручення премії «Оскар»

Чемпіонат світу з футболу затьмарив у соціальних медіа Super Bowl та вручення премії «Оскар»

00:00,
24 Червня 2014
1881

Чемпіонат світу з футболу затьмарив у соціальних медіа Super Bowl та вручення премії «Оскар»

00:00,
24 Червня 2014
1881
Чемпіонат світу з футболу затьмарив у соціальних медіа Super Bowl та вручення премії «Оскар»
Чемпіонат світу з футболу затьмарив у соціальних медіа Super Bowl та вручення премії «Оскар»
Чемпіонат світу з футболу у Бразилії став у соціальних медіа «найважливішою подією усіх часів», вважає СNN.

Лише матч  між командами Бразилії та Хорватії, з якого починалися змагання, зібрав 12,2 млн. твітів.

Це не повинно дивувати, адже господарі чемпіонату - бразильці, які безмежно захоплюються футболом. Серед користувачів Twitter вони посідають п'яте місце у світі після американців, англійців, канадців та австралійців.

Матч між командами США і Португалії, що відбувся минулої неділі, СNN оцінює як важливу подію чемпіонату, що збудила активність у соціальних медіа.

За даними Facebook, на неї зреагували 10 млн. вболівальників, розшаривши 20 мільйонів твітів. У ході матчу було розповсюджено 8 млн. твітів.

Однак португальський гравець Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo), який, на загальну думку, цього разу нічим не відзначився, виявився майже втричі популярнішим за форварда американської команди Клінта Демпсі (Clint Dempsey).

Роналду, якого загалом багато хто вважає найкращим футболістом світу, згадували у Twitter 1,5 млн. разів. Натомість Демпсі - тільки 465 тис разів, не приховує розчарування американська телемережа.

Окремо названа у Facebook кількість твітів під час цьогорічного фінальної матчу Super Bowl за звання чемпіона американської Національної футбольної ліги (перед грою, після першого тайму і після гри). Йдеться про менше, ніж 24,9 млн. твітів.

Однак загалом Чемпіонат на кубок світу з футболу, спираючись на масову міжнародну привабливість та зростаючу популярність у США, стає найбільшою подією у соціальних медіа.

Першого тижня Чемпіонату – із 12 до 18 червня, згідно з даними Facebook, у цій соціальній мережі було розповсюджено 459 млн. повідомлень, лайків і коментарів.

CNN наводить порівняння: Чемпіонат з американського футболу Super Bowl викликав 185 млн. повідомлень, Зимові Олімпійські ігри у Сочі – 120 млн., церемонія вручення премії Оскар – 25, 4 млн. повідомлень.

«Чемпіонат світу з футболу викликав більшу активність, ніж інші три події, разом узяті», - робить висновок американська телекомпанія.

«Спортивні події завжди викликали масовий драйв у Facebook. Однак те, що ми побачили під час Чемпіонату світу з футболу, стало надзвичайним явищем», - заявив речник Facebook.

«Facebook і Чемпіонат світу з футболу за своєю суттю глобальні, - відзначив він. – Ми знали, що Facebook стане світовим мобільним стадіоном, з яким люди зв’язуватимуться і обговорюватимуть  змагання. Для нас це виявилося унікальним моментом, найвищим рівнем спілкування з приводу будь-якої іншої події».

Facebook і Twitter стали свідками бурхливої активності, пов’язаної з футбольним чемпіонатом. Щоб стимулювати її,  вони задіяли нові інструменти.

Twitter, окрім того, що дозволив користувачам вибирати прапор своєї улюбленої держави як аватар, створив спеціальний канал #WorldCupfeed, присвячений окремим клубам, гравцям, медійникам і навіть Всесвітній федерації футбольних асоціацій (FIFA).

Також, коли користувач твітить певний хештег, скажімо, #USA чи #MEX, позаду зображення з’являється національний прапор.

Подібний інструментарій – Trending World Cup - створив і Faceook.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
memeburn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду