«Ютуб» дозволив скаржитися на ШІ-дипфейки

«Ютуб» дозволив скаржитися на ШІ-дипфейки

16:45,
22 Червня 2024
946

«Ютуб» дозволив скаржитися на ШІ-дипфейки

16:45,
22 Червня 2024
946
«Ютуб» дозволив скаржитися на ШІ-дипфейки
«Ютуб» дозволив скаржитися на ШІ-дипфейки
Для того, щоб заблокувати дипфейк необхідно надіслати персональну скаргу.

Відеоплатформа «Ютуб» з огляду на швидке поширення дипфейків, згенерованих за допомогою штучного інтелекту, оновила свою політику конфіденційності. Тепер сервіс приймає скарги користувачів, у разі виявлення дипфейків, створених відносно них.

Скаргу на ШІ-дипфейкі можна подати на сторінці подання скарг щодо конфіденційності за посиланням.

При цьому запити на видалення дипфейків на платформі проходитимуть процес оцінювання, що передбачає зокрема аналіз, чи дифейк був створений зумисно чи помилково. Також компанія вимагатиме підтвердження, чи заявник є дійсно тією особою, проти якої запустили дипфейк.

В оновлених правилах платформи зазначено, що у випадку, якщо йдеться про ШІ-контент гумористично-розважального характеру або пародіювання, такі дипфейки можуть і не видаляти.

Нагадаємо, зобов'язання позначати відео, згенеровані за допомогою ШІ, для авторів каналів на платформі «Ютуб» почало діяти з 18 березня 2024 року.

Фото: логотип відеоплатформи «Ютуб» / Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду