Студія Ikotіка випустила анімацію про Гаррі Поттера, який став козаком
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Студія Ikotіка випустила анімацію про Гаррі Поттера, який став козаком
На YouTube вийшов анімаційний фільм «Гаррі Потер та Вован-Де-Мордівська Спецоперація».
Виробником є «Ikotika анімація». Так називає себе відомий блогер Ілля Камишан та його команда.
Скріншот з трансляції Іллі Камишана
Анімаційний фільм оповідає про козака Гаррі Потера та його протистояння з Волан-де-Мортом. Вони різними способами «перебивають» своїх прибічників, а також згадують про війну і санкції.
Як і попередні роботи «Ikotika анімація», історія Гаррі Поттера у вишиванці вже має десятки тисяч переглядів на ютубі.
Ілля Камишан називає себе відеооглядачем, блогером, «трохи музикантом і художником» На своєму каналі публікує огляди з теми «Шерлока», «Гаррі Поттера» тощо. Підготував огляд саги «Сутінки». Його блог відзначає перфекціонізм. Оглядач впевнено працює з ілюстраціями, роликами та іншими графічними матеріалами.
До великої війни Ілля Камишан вів блог російською. Ця аудиторія становить 65% каналу, у якого зараз 545 тисяч підписників. Відео про Гаррі Поттера, за словами Іллі, вони сприйняли як спецоперацію.
«На вчорашнє відео дуже чудова реакція. Я хотів підняти настрій українцям – в мене вийшло. Я хотів щоб від мене відписалося якомога більше рашистів та неадекватів – та тут вийшла суперечка з ютубом, – зазначив блогер у телеграм-каналі. – В мене на каналі 65% росіян, та багато з них почали біситися та розкидатись погрозами за українську мову. І ютуб різко почав тормозити перегляди, тобто він такий «ага, це відео не подобається його аудиторії і вони відписуються, не буду рекомендувати». І це логічно, та насправді я хотів, щоб відписок було більше, бо є враження, що не всі побачили відео. Ну чи можливо в мене просто аудиторія адекватна. Хто зна?».
Нагадаємо, YouTube видалив понад 70 000 відео та 9 000 каналів, пов’язаних з війною в Україні, через порушення правил щодо вмісту.
Після 24 лютого 2022-го YouTube видалив, серед іншого, канали кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, канали, пов’язані з міністерствами оборони та закордонних справ Росії. Також було тимчасово призупинено завантаження відео, де війна називалася «визвольною місією».