Facebook змінює алгоритм показу коментарів

Facebook змінює алгоритм показу коментарів

14:17,
18 Червня 2019
3346

Facebook змінює алгоритм показу коментарів

14:17,
18 Червня 2019
3346
Facebook змінює алгоритм показу коментарів
Facebook змінює алгоритм показу коментарів
Автори:
Оновлення запроваджують, зокрема, заради скорочення охоплення постів низької якості та заради більш ефективного просування якісного контенту в стрічках користувачів.

Facebook змінює алгоритм, який відповідає за ранжування коментарів. Віднині більш якісні коментарі будуть показуватися користувачам вище, а низькоякісні — нижче.

Про це написали у офіційному блозі компанії.

Там уточнили, що відтепер неякісні коментарі побачить менша кількість користувачів. Після нововведень на якість коментарів будуть впливати сигнали взаємодії з ними, модераційні сигнали на відповідність політики Facebook, а також вподобання (лайки) користувачів.

«З метою поліпшення релевантності та якості, ми почнемо виділяти коментарі до публічних записів у наступних випадках: коли з цими коментарями взаємодіяла сторінка або особа, яка є автором поста; коли ці коментарі або реакції були залишені друзями автора поста», — пояснили у компанії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Facebook заборонила Huawei встановлювати свої додатки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду