Facebook показала «кімнату для війни з фейками»

Facebook показала «кімнату для війни з фейками»

14:10,
19 Жовтня 2018
2326

Facebook показала «кімнату для війни з фейками»

14:10,
19 Жовтня 2018
2326
Facebook показала «кімнату для війни з фейками»
Facebook показала «кімнату для війни з фейками»
Автори:
Компанія Facebook показала журналістам «кімнату для війни з фейками», в якій збираються інженери та спеціалісти, що розробляють інструменти для протидії поширенню дезінформації та пропаганди в соцмережі.

Компанія організувала тур для журналістів по новому підрозділу Facebook в офісі компанії у Менло Парк, пише The Guardian.  В «кімнаті для війни з фейками» (war room) працюють експерти з понад 20 департаментів Facebook. Однак під час брифінгу представники Facebook так і не пояснили, як саме працюватиме стратегія соцмережі для боротьби з фейками.

«Компанія прагнула публічно продемонструвати, що серйоно ставиться до усіх зловживань, пов’язаних з її платформою. Це й величезна кілкьість витоків даних, й розслідування кампаній впливу, які ведуть країни практично у всьому світі, постійний потік вірусного й фейкового контенту, мова ворожнечі», - пише видання.

Журналістам не дозволили розголошувати імена працівників, які були в «кімнаті для війни з фейками», а також фотографувати деякі монітори. Окрім таблички «war room» в самій кімнаті висіли кілька постерів з мотивуючими цитатами, великі екрани з інфорамцією про активінсть на Facebook та американський прапір.

«У нас немає кришталевої кулі для передбачень. Ми не зможемо відгадати наперед  кожну тактику. Але зібравши усіх цих люде разом в одній кімнаті ми зможемо цьому зарадити», - сказав Натаніель Глейхер (Nathaniel Gleicher) , керівник політики з кібербезпеки.

Нагадаємо, у листопаді в США мають пройти проміжні вибори. Це одна з причин, чому Facebook активізує діяльність з протидії фейкам. Раніше цього тижня соцмережа анонсувала запуск нової системи фільтрування неправдивої інформації. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Guardian / Sam Levin
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду