WhatsApp запроваджує нову посаду для боротьби з фейками в Індії

WhatsApp запроваджує нову посаду для боротьби з фейками в Індії

17:22,
24 Вересня 2018
1976

WhatsApp запроваджує нову посаду для боротьби з фейками в Індії

17:22,
24 Вересня 2018
1976
WhatsApp запроваджує нову посаду для боротьби з фейками в Індії
WhatsApp запроваджує нову посаду для боротьби з фейками в Індії
Автори:
WhatsApp наймає спеціального працівника з розгляду скарг в Індії.

Таким чином месенджер намагається привести свою діяльність у відповідність до вимог індійського уряду щодо боротьби з поширенням фейкових новин, пише Engadget. WhatsApp вказує, що користувачі можуть надіслати скаргу через мобільний додаток чи поштову скриньку.

Вони також можуть звернутися напряму до Комал Лахірі (Komal Lahiri), яка тепер відповідає за розгляд скарг. Згідно з даними в її LinkedIn-профілі, вона почала працювати у WhatsApp в березні на посаді старшого директора глобальних операцій з клієнтами та локалізації.

Раніше цього року в Індії відбулася низка заворушень через поширення дезинформаційни повідомлень у WhatsApp. За місяць через них загинуло 12 людей. Наприклад, у липні розлючений натовп убив п’ятьох найманих працівників на фермі через чутки про те, що вони займалися викраденням дітей.

Компанія почала публікувати в газетах рекламу та оголошення, націлені на те, аби навчити людей розрізняти справжні та фейкові новини. Месенджер також почав маркувати переадресовані повідомлення та обмежив можливість одночасно пересилати тексти в кілька чатів. 

Як писав MediaSapiens, схожа проблема з поширенням фейків у WhatsApp існує й у Бразилії, Кенії та Великобританії. Її досліджував Оксфордський Інститут Reuters й автори звіту вказують, що на відміну від Facebook, Twitter чи Instagram, у WhatsApp немає алгоритму, який вирішує, чи буде вміст показаний користувачам, — обговорення відбувається в приватних групах. Тому подібні налаштування конфіденційності стануть причиною ще більшого поширення дезінформації у сервісі.   

Нагадаємо, що WhatsApp належить компанії Facebook, але працює як незалежний бізнес.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду