Бельгійське туристичне бюро висміяло Цукерберга за забанені картини Рубенса

Бельгійське туристичне бюро висміяло Цукерберга за забанені картини Рубенса

17:15,
27 Липня 2018
6792

Бельгійське туристичне бюро висміяло Цукерберга за забанені картини Рубенса

17:15,
27 Липня 2018
6792
Бельгійське туристичне бюро висміяло Цукерберга за забанені картини Рубенса
Бельгійське туристичне бюро висміяло Цукерберга за забанені картини Рубенса
Автори:
Соцмережа Facebook видалила зображення картин Пітера Пауля Рубенса зі сторінки туристичного бюро в Бельгії через оголені образи. Бюро не лишилося в боргу й висміяло політику соцмережі в відео.

Як повідомило видання DIYPhotography, туристичне бюро Фламандського регіону Бельгії Toerisme Vlaanderen опублікувало кілька постів з картинами всесвітньовідомого художника-фламандця Пітера Пауля Рубенса на початку липня. Facebook закрила до них доступ через порушення правил соцмережі.

Співробітники, які ведуть сторінку регіону, не уточнили, які саме картини соцмережа забанила, але відзначили, що на них були зображені напівоголені жінки, «як і на більшості картин Рубенса».

Після цього бюро написало відкритого листа засновнику Facebook Марку Цукербергу і зняло гумористичний ролик під назвою «Картини Рубенса XVI століття проти законів соцмереж XXI століття».

«Груди, сідниці і херувими Пітера Пауля Рубенса вважаються непристойними. Не нами, а вами. Незважаючи на те що ми потай сміємося над цим, ваша культурна цензура вельми ускладнює наше життя», – заявили вони в листі.

У відео в музей приходять «інспектори соцмереж», які забороняють відвідувачам-користувачам Facebook дивитися на картини із зображенням оголених людей, а натомість відводять їх до «безпечніших» – пейзажів.

За тиждень ролик бюро набрав понад 120 тисяч переглядів

«Художня цензура продовжує переслідувати Пітера Пауля Рубенса. У 17 столітті церква просила приховувати оголені частини тіла в картинах фламандського художника пов'язками на стегнах. Сьогодні соціальні медіа, зокрема Facebook, зробили крок вперед. Вони застосовують технологію штучного інтелекту, який не бачить жодних відмінностей між порнографією і оголеністю в мистецтві», – заявили в Toerisme Vlaanderen.

Як зазначає Brussels Times, бюро планувало публікувати в Facebook картини фламандських живописців XV-XVII століть, зокрема Рубенса, Ван Ейка і Брейгеля наступні два роки. Директор бюро Пітер де Вільде констатував, що з нинішніми правилами соцмережі це неможливо, адже Facebook продовжить видаляти такі пости.

Соцмережа поки ніяк не прокоментувала заяви Toerisme Vlaanderen.

MediaSapiens писав й про попередні випадки цензурування контенту соцмережею Facebook. Під блокуванням опинився ролик відеохудожника Ріно Стефано Тальяфьерро «Краса»,  фото Ніка Ута «Жах війни», фото знаменитої статуї Русалоньки в Копенгагені. А також картини «Амур-переможець» Мікеланджело Караваджо, «Походження світу»  Гюстава Курбе та «Жінки-коханки» Чарльза Блекмена.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
diyphotography.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду