YouTube склав перелік кращих роликів напередодні фестивалю реклами «Каннські леви»
YouTube склав перелік кращих роликів напередодні фестивалю реклами «Каннські леви»
Як пише Adweek, до нього увійшли нові ролики, які вийшли з часу проведення попереднього фестивалю». Найпопулярнішим виявився ролик компанії LG, знятий до 20-річчя виходу на ринок Індії. У ньому розповідається історія дівчинки, яка мріяла стати астронавтом й як заради цього її мама нишком продала телевізор. Через багато років після цього дівчинка здійснює свою мрію й дарує своїй мамі новий телевізор. Ролик набрав понад 104 мільйона переглядів.
На другому місці у списку YouTube опинився ролик від гри Clash of Clans. В ролику зображені герої гри, які розмірковують, як їм перетнути море й кожному приходять різні безглузді ідеї, поки вони не помічають, що поряд є корабель. Це відео подивились 94 мільйони глядачів.
Третім у списку став ролик бренду Dior з акторкою Наталі Портман у головній ролі - його проглянули 89 мільйонів.
До переліку увійшли також кумедні ролики від Amazon, Samsung, Apple, John Lewis та Lego.
Міжнародний фестиваль реклами «Каннські леви» проходить щороку й вважається найбільш авторитетним серед творців реклами. В минулому році у різних категоріях журі відзначило рекламну кампанію «Ми супердлюди» про спортсменів-паралімпійців для телеканалу Channel 4, ролик про кімнату в Чиказькому інституті мистецтв, яка точно відтворює кімнату з картини Вінсента Ван Гога «Спальня в Арлі», ролик компанії Gillette про чоловіка, який піклується про свого старого батька та інші.
В 2018 році фестиваль «Каннські леви» проходитиме з 18 по 22 червня у французькому місті Канни.
В 2017 році низка країн почали розглядати зміни до законодавства, що регулює ринок реклами. Наприклад, британський регулятор ASA (Advertising Standards Authority) ініціював запровадження нових правил, які забороняють рекламу, що посилює ґендерні стереотипи. Міська влада Берліну запропонувала внести заборону на зовнішню рекламу, яка є сексистською, дискримінаційною або мізогінною. Влада Франції зобов'язала маркувати відредаговані за допомогою графічних редакторів фотографії моделей та запровадила штрафи за працевлаштування надмірно худих моделей.