Журнал Time обрав фотографа року в Instagram

00:00,
19 Грудня 2013
1159

Журнал Time обрав фотографа року в Instagram

00:00,
19 Грудня 2013
1159
Журнал Time обрав фотографа року в Instagram
Переможцем став ветеран американської фотожурналістики Девід Ґаттенфелдер (David Guttenfelder), повідомляє сайт тижневика. Головний фоторепортер Associated Press в Азії виклав в Instagram серію фотографій із Північній Кореї.

Ґаттенфелдер - один із перших закордонних кореспондентів, які отримали рідкісну можливість  протягом року працювати в цій ізольованій від світу країні. Як висловився Time, фотографу вдалося проникнути «за абсурдний фасад держави-ізгоя». 

«Північна Корея, якою править параноїдальний, жорстокий режим, нині заворожує зовнішній світ своєю утаємниченістю», - пише тижневик. Ця країна настільки герметично ізольована від сторонніх очей, що протягом багатьох років домінувала її презентація через  постановочні події у сталінському дусі.

«Ніхто не знає нічого про Північну Корею, про те, якою вона є насправді, - заявив Ґаттенфелдер у розмові із Time через Skype, перебуваючи в столиці Північної Кореї Пхеньяні. - Я розумію, що  отримав рідкісну сприятливу нагоду, і це покладає велику відповідальність». Фотограф, за яким постійно стежать офіційні гіди, вважає, що Північна Корея «не те місце, де вельми легко робити гарні знімки».

За його словами, «важливіша сума  усіх частин. Коли скласти їх докупи, то виникає щось цікаве». Для цього Ґаттенфелдер, який вивчав в університеті  антропологію, створив у своєму Instagram серії  «артефактів». «З маленьких часток я складаю пазл», - пояснює він.

Робота Ґаттенфелдера в Instagram не обмежується  північнокорейською серією. Він публікує фото з різних куточків і різного емоційного навантаження – як кукурудзяних ланів штату Айова, так і   філіппінського міста Таклобан, спустошеного одним з найсильніших ураганів. «Попри дивовижності  Північної Кореї, подібною енергією та баченням насичені його знімки звідусіль», - відзначає Time.

Випускник університету штату Айова, Девід Ґаттенфелдер сім разів був лауреатом престижної міжнародної премії World Press Photo. Як кореспондент агенції Associated Press він об’їздив увесь світ, висвітлював вибори, війни та стихійні лиха у понад 75 країнах.

Фото: David Guttenfelder/ AP

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Девід Ґаттенфелдер. nationalgeographic.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду