Facebook відмовилася від запуску стрічки Explore («Цікаве»)

Facebook відмовилася від запуску стрічки Explore («Цікаве»)

17:29,
2 Березня 2018
3125

Facebook відмовилася від запуску стрічки Explore («Цікаве»)

17:29,
2 Березня 2018
3125
Facebook відмовилася від запуску стрічки Explore («Цікаве»)
Facebook відмовилася від запуску стрічки Explore («Цікаве»)
Автори:
Соціальна мережа Facebook відмовилася від планів розділяти контент на дві стрічки: пости друзів та публікації від компаній та сторінок.

Про це в блозі компанії розповів керівник стрічки новин Адам Моссері (Adam Mosseri).

Нагадаємо, Facebook із жовтня тестувала введення другої стрічки новин під назвою Explore («Цікаве») у шести країнах. Ain.ua повідомляє, що цими країнами були Шрі-Ланка, Болівія, Словаччина, Сербія, Гватемала і Камбоджа.

У Explore публікувалися від видань та компаній, тоді як в звичайній стрічці News Feed («Новини») користувачі могли бачити публікації друзів і близьких.

Пан Моссері написав, що ідея запустити таку стрічку була викликана тим, що користувачі нерідко повідомляли компанії, що хотіли б бачити в стрічці більше постів від друзів та рідних. Тому Facebook вирішила запропонувати дві окремі стрічки: одну для цього, а іншу для контенту компаній та сторінок.

«Дослідження показали, що люди були незадоволені тим, що бачили, а наявність двох окремих стрічок не допомагає їм активніше спілкуватися з друзями та родичами», – написав пан Моссері й визнав, що Explore не стала ефективним інстументів отримання нового контенту для користувачів. 

Користувачі з країн, де тестувалася альтернативна стрічка, повідомляли, що їм було важче отримати доступ до важливої інформації. Facebook пообіцяла, що вдосконалить процес тестування нових функцій.

Нагадаємо, у січні гендиректор Facebook Марк Цукерберг повідомив  про іншу важливу зміну в формуванні стрічки новин: у ній в пріоритетному порядку будуть показуватися  публікації друзів, знайомих та родини, а рекламні пости брендів та публікації сторінок ЗМІ стануть менш помітними. Крім того, пізніше пан Цукерберг написав, що відтепер у стрічці публікацій соцмережі користувачі бачитимуть більше місцевих новин.

MediaSapiens також публікував огляд того, як зміна в алгоритмі стрічки новин вплине на ЗМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
newsroom.fb.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду