Facebook спростить користувачам керування власними даними

Facebook спростить користувачам керування власними даними

12:40,
24 Січня 2018
2152

Facebook спростить користувачам керування власними даними

12:40,
24 Січня 2018
2152
Facebook спростить користувачам керування власними даними
Facebook спростить користувачам керування власними даними
Автори:
Операційна директорка Facebook Шеріл Сендберг (Sheryl Sandberg) повідомила, що cоцмережа планує спростити користувачам керування власними даними та збільшити кількість співробітників, які модерують естремістський контент.

Як пише The Guardian, про це пані Сендберг повідомила під час виступу в Брюсселі 23 січня.

Facebook має намір спростити для понад 2 мільярдів своїх користувачів керування власними даними, створивши новий підрозділ. 

«Ми впроваджуємо новий глобальний центр конфіденційності, який розмістить основні параметри конфіденційності для Facebook у одному місці та полегшить людям керування їхніми даними», — повідомила пані Сендберг.

Це стане відповіддю компанії на запровадження нових стандартів Євросоюзу щодо захисту даних. Адже 25 травня 2018 року в ЄС набуде чинності «Положення про захист даних» (General Data Protection Regulation, GDPR) —  документ, який покликаний дати європейцям більше контролю над власною інформацією та тим, як технологічні компанії її використовують. Влада зможе стягувати з міжнародних компаній до 4% їх річного доходу за порушення при обробці і зберіганні персональних даних.

«Ми не зробили достатньо, щоб зупинити зловживання нашими технологіями», —констатувала Шеріл Сендберг.

За словами операційної директорки Facebook, вимоги ЄС заохочують компанію продовжувати інвестувати в продукти та освітні інструменти для захисту приватності користувачів.

Пані Сендберг також повідомила, що Facebook буде наполегливо працювати над припиненням зловживань їхньою платформою особами, які намагаються зашкодити демократичному процесу в усьому світі. 

Операційна директорка повідомила, що у Facebook над безпекою і захистом даних наразі працює 10 тисяч співробітників, а до кінця року компанія планує збільшити їх кількість в два рази: до 20 тисяч.

Цей крок також дозволить Facebook краще відстежувати та видаляти нелегальні матеріали, опубліковані онлайн, — публікації з мовою ненависті та терористичною пропагандою.

«Якщо ми можемо запобігти тому, аби [певні] люди були частиною наших рекламних мереж, не допускати людей до реклами забрати в них фінансові стимули, це один з найсильніших кроків, які ми можемо зробити проти поширення фейкових новин. Ми зараз сфокусовані на цьому», — зазначила Шеріл Сендберг.

Нагадаємо, наприкінці грудня в Facebook з’явився розділ з переліком акаунтів «російських тролів», які поширюють фейкові новини.  Створення такого порталу  в компанії назвали частиною зусиль Facebook зробити свою роботу більш прозорою.

Також нещодавно Facebook вирішила відмовитися  від позначки «Disputed» («Спірна») біля фейкових новин. Дослідження, проведене Facebook, показало, що спеціальна позначка «Disputed» давала зворотний ефект: вона сприяла закріпленню глибоко укорінених переконань в користувачів. Натомість Facebook буде показувати користувачам посилання на релевантні матеріали («Related Articles»).

Особистою ціллю засновника та гендиректора Facebook Марка Цукерберга на 2018 рік став «захист спільноти від ворожнечі та образ, а також  від втручання інших держав чи забезпечення того, аби час, проведений на Facebook, був проведений добре». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
AFP | Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду