Facebook більше не буде позначати фейкові новини

Facebook більше не буде позначати фейкові новини

11:14,
25 Грудня 2017
2425

Facebook більше не буде позначати фейкові новини

11:14,
25 Грудня 2017
2425
Facebook більше не буде позначати фейкові новини
Facebook більше не буде позначати фейкові новини
Автори:
Соцмережа Facebook прибере позначки «Disputed» («Спірна») біля фейкових новин.

Натомість Facebook буде показувати користувачам посилання на релевантні матеріали («Related Articles»), повідомляється у блозі компанії.  

Дослідження, проведене Facebook, показало, що спеціальна позначка «Disputed» давала зворотний ефект: вона сприяла закріпленню глибоко укорінених переконань в користувачів.

У Facebook вважають, що посилання на додаткові матеріали щодо тієї чи іншої теми допоможуть користувачам розпізнати фейковий новини і, таким чином, дозволять запобігти їх поширення в соціальній мережі.

Нагадаємо, у березні цього року Facebook почала співпрацю з низкою фактчекінгових організацій та запровадила позначку «Disputed» («Спірна») біля фейкових новин.

Також MediaSapiens писав про останні тенденції в боротьбі з фейками та чому лише спростовувати їх недостатньо. Так,  дослідження, опубліковане комунікаційною лабораторією The Opportunity Agenda, показало схожий результат, що й аналіз компанії Facebook: навіть якщо у експертів існує безліч фактів та аргументів для спростування фейкової історії, вони можуть змусити читачів зайняти позицію оборони і ще глибше повірити в неправдиву історію. Люди, які сильно у щось вірять, просто відкидають факти, які не відповідають їхнім переконанням.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
BuzzFeed
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду