Facebook тестує авторизацію через розпізнавання обличчя

Facebook тестує авторизацію через розпізнавання обличчя

12:51,
5 Жовтня 2017
2097

Facebook тестує авторизацію через розпізнавання обличчя

12:51,
5 Жовтня 2017
2097
Facebook тестує авторизацію через розпізнавання обличчя
Facebook тестує авторизацію через розпізнавання обличчя
Автори:
Соціальна мережа Facebook випробовує метод авторизації користувача для входу до його акаунту шляхом технології розпізнавання обличчя.

Про це представники компанії повідомили виданню TechCrunch.

Щоправда, наразі ця функція розглядається не як один з основних способів авторизації, а як допоміжна опція при відновленні доступу до аккануту.

«Ми тестуємо нову функцію для тих користувачів, які хочуть швидко і просто авторизуватися під час відновлення доступу до аккаунту. Ця функція буде доступна тільки на тих пристроях, з яких ви вже заходили в мережу. Це ще один крок, поряд з двухфакторною авторизацією по SMS, який ми робимо для того, щоб власники акаунтів могли підтвердити свою особистість », - повідомили в Facebook.

Якщо виявиться, що функція буде корисна для користувачів і її не скомпрометують хакери, Facebook її затвердить.

Нагадаємо, соцмережа Facebook уже впродовж кількох років використовує технологію розпізнавання облич. Користувачам пропонується позначати людей, зображених на фото. Як писав MediaSapiens, ще в 2015 році американець Карло Ліката подав до суду на соціальну мережу Facebook за функцію розпізнавання облич. Він заявляв, що соцмережа таким чином збирає найбільшу у світі приватну базу біометричних даних користувачів.

Цього року інша ІТ-компанія Apple придбала ізраїльський проект по розпізнаванню облич RealFace.

Новий смартфон від Apple iPhone Х отримав функцію розблокування за допомогою сканера обличчя під назвою Face ID. Вона стала причиною для жартів користувачів у мережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TechCrunch
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду