Facebook відмовилася розмістити рекламу аукціону через картину з оголеними жінками
Facebook відмовилася розмістити рекламу аукціону через картину з оголеними жінками
Про це повідомляє The Guardian з посиланням на заяву Mossgreen. Представники аукціону звинуватили соцмережу в тому, що вона «живе в 50-х роках минулого століття».
Картина «Жінки-коханки» була частиною відеоролика, який Mossgreen хотів транслювати в соцмережі аби прорекламувати колецію робіт, які будуть продаватися на аукціоні наступного тижня. Аукціонний дім виклав ролик на своїй сторінці і вирішив перетворити його на рекламу, аби якомога більше користувачів побачили його. Однак, адміністратори соцмережі повідомили, що відео не може транслюватися як реклама, оскільки воно «порушує правила щодо рекламних оголошень та просуває продукти або послуги для дорослих, в тому числі іграшки, відео або сексуалізовану продукцію».
Виконавчий директор аукціону Пол Саммер (Paul Summer) сказав, що не відразу повірив у те, що Facebook заблокував рекламу. «В мене таке враження, що я живу не в 21-м столітті. І Facebook живе в 1950-і роки. В цьому зображенні немає нічого сексуального, чому Facebook припускає, що люди, дивлячись на оголені фігури, будуть бачити сексуальний підтекст? Ми постійно бачимо на Facebook зображення з напівголими людьми на пляжі. Немає нічого сексуального в цій картині. Це просто красиве зображення двох жінок, одна з яких лежить спиною до глядача. Заборонити його через те, що ви можете злегка розгледіти сосок іншої жінки, - це просто смішно», - прокоментував він заборону. Він також додав, що картина із зображенням голих чоловіків не була цензурована Facebook.
Чарльз Блекмен вважається одним з кращих художників Австралії. Він отримав лицарський Орден Британської імперії в 1977 році за заслуги в мистецтві. У минулому році його картина «Гра в шахи» була продана за майже 1,4 млн доларів.
Як повідомляє BBC, соцмережа не збирається змінювати свою думку, підкресливши, що у Facebook «нульова терпимість до подібної реклами».
MediaSapiens вже писав про попередні випадки цензурування контенту соцмережею Facebook. Під блокуванням опинився ролик відеохудожника Ріно Стефано Тальяфьерро «Краса», фото Ніка Ута «Жах війни», фото знаменитої статуї Русалоньки в Копенгагені, картина «Амур-переможець» художника Мікеланджело Караваджо.