Комітет Unicode вирішить долю рудих emoji наступного тижня

Комітет Unicode вирішить долю рудих emoji наступного тижня

17:38,
20 Січня 2017
2639

Комітет Unicode вирішить долю рудих emoji наступного тижня

17:38,
20 Січня 2017
2639
Комітет Unicode вирішить долю рудих emoji наступного тижня
Комітет Unicode вирішить долю рудих emoji наступного тижня
Автори:
Наступного тижня Комітет Unicode офіційно вирішить долю рудих emoji, а також те, як їх вписати у стандарти кодування символів.

Про це пише Platforma

У кампусі компанії Apple в Купертіно наступного тижня відбудеться доленосна зустріч. Керуючий орган консорціуму Unicode ухвалить рішення з приводу включення в глобальну систему символів рудих смайлів. Ця організація з 1991 року керує міжнародним стандартом кодування, оперуючи в числі усього іншого будь-якими змінами emoji. Тепер настала черга рудих. 

Перед комітетом постав непростий вибір. Наприклад, про те, як саме впроваджувати нові символи, оскільки зараз для цього розглядають декілька варіантів. Найпростіший — дещо змінити emoji зі світлим волоссям, щоби зробити їх більш полуничного відтінку. Також розглядаються можливості створити смайли з рудим волоссям, до яких можна буде обрати тон шкіри. Ще один варіант — додати до вже існуючим emoji можливість змінювати колір волосся та шкіри. 

При тому, що на всій планеті близько 2% рудих, Комітет Unicode дійсно занепокоєний цією проблемою. Втім, навіть у випадку схвалення влади раніше 2018 офіційні руді emoji не з’являться. До того часу в світі інснуватиме лиш один повноцінний смайл з рудим волоссям. І на думку Platforma, він не дуже:

Раніше MediaSapiens писав про те, що Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку (MoMA) додав до своєї колекції 176 перших значків емодзі. 

Значки емодзі були розроблені японським оператором зв'язку NTT в 1999 році. Пол Галловей (Paul Galloway), спеціаліст відділу дизайну в MoMA прокоментував поповнення музею так: «Ці маленькі зображення, розміром всього 12 на 12 пікселів, справжні шедеври дизайну, вони стали основою для вибухового зростання нової візуальної мови».

Протягом багатьох років емодзі були в значній мірі явищем японської культури. Все змінилося в 2010 році, коли вони були включені до складу міжнародного обчислювального стандарту, відомого як Unicode. На практиці це означає, що японський користувач може відправити будь-який значок емодзі іншому користувачеві в будь-кий куточок світу і отримувач бачитиме такий самий символ, як і відправник.  В 2011 році, Apple включив Emoji до клавіатури в мессенджер ОС IOS на iPhone, що додало значкам ще більшої популярності. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Platforma
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду