Twitter спростував чутки про закриття сервісу в 2017

Twitter спростував чутки про закриття сервісу в 2017

17:33,
12 Серпня 2016
2543

Twitter спростував чутки про закриття сервісу в 2017

17:33,
12 Серпня 2016
2543
Twitter спростував чутки про закриття сервісу в 2017
Twitter спростував чутки про закриття сервісу в 2017
Автори:
У Twitter спростували чутки про те, що сервіс мікроблогів припинить своє існування в 2017, назвавши їх безпідставними.

«Ці заяви не мають жодного стосунку до дійсності», - написав представник Twitter у відповідь на запит Reuters

Журналісти звернулися до представників Twitter після того, як у мережі поширився тег #SaveTwitter, використовуючи який юзери говорили про те, що сайт соцмережі припинить своє існування наступного року. 

Протягом 11 серпня більше 100 000 користувачів використали цей тег, походження якого достеменно невідоме. Хоча в деяких твітах йшлося про те, що акція розпочалася з користувача сервісу, який скаржився на онлайн-знущання та недостатню реакцію Twitter на подібні зловживання.  

Twitter неодноразово критикували за недостатню боротьбу з контентом, що містить ознаки насилля та жорстокості, мови ворожнечі. 

Тим не менш, минулого року MediaSapiens відзначав можливий розвиток позитивної тенденції у Twitter в цьому напрямі. Після критики він став помітно швидше вилучати такий контент. Влітку 2015 журналістку Елісон Паркер та оператора Адама Уорда застрелили під час запису інтерв’ю для телеканалу WDBJ7 у штаті Вірджинія. Нападник - Вестер Лі Фленаган - колишній співробітник телекомпанії. Він зняв однохвилинне відео вбивства від першої особи, у якому він повільно наближався до жертв, займав зручну позицію, простягав руку з пістолетом, скерованим на жертв. Десь протягом п’ятигодинної спроби втечі дорогами Вірджинії вбивця знайшов спосіб завантажити відео на акаунти в Twitter тa Facebook разом з особистими образами на адресу Паркер та Уорда. Так, відео пострілів були видалені через кілька хвилин після публікації, у той час як зображення вбивства Джеймса Фоулі бойовиками ISIS залишалось у соцмережі протягом декількох годин. Хоча, така швидка реакція могла бути пов’язана з активністю користувачів, а не з покращенням роботи працівників Twitter. Компанія покладається на користувачів, які сигналізують про контент, що повинен бути видалений. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
msnickellecavid.blogspot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду