Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ

Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ

12:05,
13 Квітня 2016
3650

Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ

12:05,
13 Квітня 2016
3650
Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ
Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ
Автори:
Компанія Facebook 12 квітня на своїй F8 Conference оголосила про відкриття доступу до сервісу «миттєвих статей» Instant Articles для всіх ЗМІ.

Про це йдеться у блозі Facebook.

Instant Articles дозволяє читати статті напряму у додатку Facebook, не переходячи при цьому на сторінку видання. Видавці зможуть монетизувати свій контент через рекламу, яка буде розміщуватись через рекламну мережу соцмережі.

Instant Articles завантажуються дуже швидко на відміну від оригінальних статей, в результаті користувачам стає зручніше читати та переглядати лонгріди. Швидкість завантаження Instant Articles як правило не перевищує 0,8 секунди. За деякими оцінками, тексти на платформі Facebook завантажуються на 10 с швидше. Такі статті відзначені в додатках значком блискавки в правому верхньому куті.

Окрім того, в Instant Articles є власні вимоги до реклами - не менше 350 слів між оголошеннями і не більше 15% від вмісту сторінки. 

В Instant Articles видавці можуть ділити свої публікації на редакційні та рекламні за допомогою спеціальних позначок.

Коли ж Instant Articles запустили у травні, сервіс був предметом особливого занепокоєння серед ЗМІ, які не хотіли віддати таким сайтам соцмереж, як Facebook, занадто багато влади через модель розподіленого контенту. Однак, деякі ЗМІ таки почали використовувати Instant Articles. Від початку програму підтримали 9 партнерів, влючно з The New York Times, BuzzFeed, The Atlantic, BBC News, National Geographic та NBC. Нині ж сотні видавців по всьому світу використовують Instant Articles, пише NiemanLab

Варто зазначити, що соцмережа Марка Цукерберга далеко не єдина, що експерементує з новими форматами відображення новинних матеріалів. У жовтні Google анонсувала сервіс Accelerated Mobile Pages (AMP), який дозволяє відкрити новину прямісінько у пошуковику. Він, до речі, як і Instant Articles повністю сумісний з інструментами веб-аналітики. Корпорації вже вдалося залучити більше 30 онлайн-видань, у тому числі El Pais, The Guardian, La Stampa, New York Times та Buzzfeed, а також Twitter та Pinterest у якості партнерів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
vox-cdn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду