Facebook створює робочу групу для видалення антимігрантських постів

Facebook створює робочу групу для видалення антимігрантських постів

17:15,
15 Вересня 2015
3831

Facebook створює робочу групу для видалення антимігрантських постів

17:15,
15 Вересня 2015
3831
Facebook створює робочу групу для видалення антимігрантських постів
Facebook створює робочу групу для видалення антимігрантських постів
Автори:
Представники Facebook і уряду Німеччини заявили про створення робочої групи, яка займеться моніторингом антимігрантських публікацій і проявів ксенофобії в мережі.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Вжити подібних заходів змусив тиск з боку німецьких правоохоронних органів. Поліцію хвилює сплеск расистських настроїв у зв'язку з масовою міграцією біженців з Близького Сходу.

«Ідея полягає в тому, щоб знаходити неприйнятний контент і видаляти його як можна швидше», - прокоментував створення моніторингової групи міністр юстиції Німеччини Хайко Маас (Heiko Maas).

У Facebook також висловили впевненість, що цей захід прискорить виявлення публікацій та їх подальше блокування. Однак представники компанії в черговий раз нагадали, що звернути увагу на неприйнятний контент може будь-яка людина. У соціальній мережі додатково підкреслили, що діючі правила і без того обмежують користувачів в публікації матеріалів, що містять ненависть.

Нарівні з видаленням неприйнятного вмісту фахівці займуться виявленням диверсійних груп. Передбачається, що це допоможе запобігти акціям протесту, які ведуть до ескалації насильства.

Нагадуємо, потік мігрантів з Близького Сходу в Європу посилився на початку вересня 2015 року. У зв'язку з цим у багатьох європейських містах пройшли акції протесту і, навпаки, акції в підтримку нужденним у допомозі людям. 15 вересня в Євросоюзі було прийнято рішення посилити контроль на кордонах ЄС.

Як писав MediaSapiens, кількість українських користувачів соціальної мережі Facebook за останній рік зросла на 30%. Станом на вересень 2015 року кількість українських користувачів Facebook становить 4,5 мільйони осіб. Для порівняння, у вересні 2014 українська спільнота сайту соцмережі налічувала 3,5 мільйони.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
likeni.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду