Сайт соцмережі «ВКонтакте» запрацював

Сайт соцмережі «ВКонтакте» запрацював

09:40,
5 Серпня 2015
5606

Сайт соцмережі «ВКонтакте» запрацював

09:40,
5 Серпня 2015
5606
Сайт соцмережі «ВКонтакте» запрацював
Сайт соцмережі «ВКонтакте» запрацював
Автори:
«ВКонтакте» повернувся до нормальної роботи після відсутності доступу до сайту в усьому світі.

Про це на своєму аккаунті в Twitter написав прес-секретар компанії Георгій Лобушкін.

«ВКонтакте повертається до нормальної роботи. Більшість розділів сайту вже працює. Скоро в дію повернуться мобільні додатки», - повідомив Лобушкін.

Сайт соціальної мережі «ВКонтакте» перестав бути доступним по всьому світу учора, починаючи з 17.00 за московським часом. Не працювали також і додатки соцмережі, включно з VK App і Snapster.

Згодом Лобушкін повідомив про причини збою:  «ВКонтакте» недоступний через розрив кабелю між нашими дата-центрами. З'ясовуємо причини і піднімаємо сайт за резервною схемою».

Нагадуємо, що напередодні «ВКонтакте» відключив посилання на сайт Instagram - тепер вони відображаються тільки у вигляді тексту, натиснути на них не можна.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
outdoormedia.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду