Facebook вдосконалює функцію сповіщень

Facebook вдосконалює функцію сповіщень

14:42,
24 Квітня 2015
4076

Facebook вдосконалює функцію сповіщень

14:42,
24 Квітня 2015
4076
Facebook вдосконалює функцію сповіщень
Facebook вдосконалює функцію сповіщень
Автори:
Соціальна мережа Facebook переглядає свою функцію сповіщень і планує зробити її «чимось більшим, ніж формальний список нещодавніх активностей, подій чи запрошень».

Про це пише онлайн-видання Mashable.

Роботу над оновленням цієї функції Facebook не афішує. Проте підтвердив, що справді тестує оновлення.

 «Ми тестуємо оновлену Notifications tab, яка пропонує додатковий, релевантний контент про все, що може бути корисним знати конкретного дня», - розповів речник Facebook сайтуMashable.

Нова функція сповіщень за замовчуванням повідомлятиме про таке: дні народження; життєві події друзів; події, які збирається відвідати користувач; місця, де поблизу можна поїсти; трендові теми зі стрічки новин; новини міста, в якому живе користувач; цей день в минулому; друзі поруч.

Як розповіли у Facebook, вони планують презентувати нову систему сповіщень для мобільних користувачів у США, а вже потім – по всьому світу. Коли це станеться – поки що невідомо.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
manojblogszone.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду