У день заборони Twitter турецькі користувачі надіслали мільйон твітів

У день заборони Twitter турецькі користувачі надіслали мільйон твітів

00:00,
24 Березня 2014
2380

У день заборони Twitter турецькі користувачі надіслали мільйон твітів

00:00,
24 Березня 2014
2380
У день заборони Twitter турецькі користувачі надіслали мільйон твітів
У день заборони Twitter турецькі користувачі надіслали мільйон твітів
Попри офіційну заборону сервісу мікроблогів Twitter на території Туреччини, користувачі продовжують ним активно користуватися. В день блокування ресурсу, 21 березня, ним скористалися 1,2 мільйони жителів Туреччини, пише mashable.com.

Після того, як вночі 21 березня влада Туреччини заблокувала доступ до Twitter, громадяни країни продовжили ним користуватися. Для цього люди використовують SMS, DNS, VPN, систему анонімності Tor. У перший день після заборони турки опублікуали більше мільйона твітів.

«Якщо придушення Twitter було метою турецького уряду, то зрозуміло, що цей план не вдався», – зауважує журналіст Mashable Браян Раєс (Brian Ries).

За даними аналітичної компанії Sysomos, турецькі користувачі Twitter 21 березня зуміли надіслати 1,2 мільйони твітів.

Турецьких користувачів Twitter активно підтримали їхні «колеги» по всьому світу.

Минулого тижня кількість твітів, де згадується і «Туреччина» і «Twitter», зросла зі стабільних 200 на добу до понад 80 тисяч у четвер та п’ятницю.

Великої популярності у мережі набули твіти американських авторів Рассела Кроу та Елайджі Вуда на підтримку турецьких користувачів. «Туреччина заблокувала Twitter? Жахливе рішення. Я цього не розумію», – написав Кроу.

«Twitter по-справжньому заблокований у Туреччины? Якщо так, це ганебно і страшно», – написав Елайджа Вуд.

В адміністрації Twitter зазначили, що працюють над тим, аби відносити доступ до сервісу в Туреччині.

— Policy (@policy) March 21, 2014

 

Блокуванню Twitter передували неодноразові заяви прем’єр-міністра Реджепа Таїпа Ердогана про те, що уряд може піддавати цензурі інтернет та соціальні мережі. Такі дії влади громадськість пов’язує із корупційними скандалами, що розгорнулися в Туреччині, великою мірою завдяки поширенню інформації в інтернеті.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mashable.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду