Twitter блокуватиме образливі висловлювання

Twitter блокуватиме образливі висловлювання

12:14,
22 Квітня 2015
2955

Twitter блокуватиме образливі висловлювання

12:14,
22 Квітня 2015
2955
Twitter блокуватиме образливі висловлювання
Twitter блокуватиме образливі висловлювання
Програмісти сервісу мікроблогів Twitter тестують автоматичний пошук, блокування образливих висловлювань та їх межі – що варто визначати як образу, а що ні.

Про це повідомляє офіційний блог компанії Twitter.

«Користувачі мають почуватись у безпеці, - кажуть розробники Twitter, - щоб могти максимально виразити себе. Ми повинні бути впевнені, що ніхто не мовчить через страх бути приниженим. Саме з цією метою сьогодні ми розробляємо вдосконалення платформи, для безпечної взаємодії зі світом».

Планується ввести дві принципові зміни: одна пов’язана із забороненим контентом, інша – з тим, як регулюватимуть порушення у мережі Twitter. Тепер блокуватимуться не лише прямі конкретні, а й опосередковані погрози можливим насиллям.

Механізми будуть впроваджені різними методами. Один з них – прохання або видалити коментар, або вказати свій номер телефону. Крім того, передбачається опція блокування доступу до аккаунту упродовж певного періоду. Це буде особливо ефективно у випадку переслідування людини злочинцем, кажуть у компанії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blog.twitter.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду