У Туреччині відновили доступ до Twitter

У Туреччині відновили доступ до Twitter

11:01,
7 Квітня 2015
2503

У Туреччині відновили доступ до Twitter

11:01,
7 Квітня 2015
2503
У Туреччині відновили доступ до Twitter
У Туреччині відновили доступ до Twitter
Автори:
Після того, як Twitter виконав вимоги влади про видалення контенту, доступ до ресурсу на території Туреччини відновили.

Про це повідомляє Reuters.

Рішення про блокування сервісу мікроблогів скасували після того, як соцмережа видалила фотографії прокурора, якого викрали ліворадикальні бойовики.

«Твіттер погодився закрити аккаунти та видалити зображення, що стосуються взяття в заручники минулого тижня прокурора. Сайт буде відкритий для доступу скоро», - сказав представник турецької влади агентству Reuters перед тим, як доступ до сайту відновили.

Загалом блокування Твіттера на території країни тривало кілька годин. YouTube, який також було забанено, ввечері понеділка залишався у Туреччині недоступним.

Нагадаємо, вчора у Туреччині заблокували 166 онлайн-ресурсів за публікацію знімків із зображенням викраденого, а потім убитого терористами, прокурора Стамбула Мехмета Селіма Кіраза (Mehmet Selim Kiraz). Таке рішення суду мотивоване тим, що подібні фото завдають страждань родині загиблого.

Серед заблокованих опинилися популярні соцмережі Facebook, Twitter, а також YouTube. Проте Facebook блокування оминув, оскільки відразу видалив суперечливий контент на вимогу влади.

Раніше в Туреччині вже блокували доступ до соцмереж. 21 березня 2014 року влада країни заблокувала доступ до Twitter по всій території країни. Це відбулося через кілька годин після того, як нинішній президент, а тоді - прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, виступаючи на мітингу, пригрозив знищити цю соціальну мережу. Потім заблокували також відеохостинг YouTube.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
redherring.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду