Соціальні мережі підштовхують дітей до поганих звичок

00:00,
23 Березня 2012
305

Соціальні мережі підштовхують дітей до поганих звичок

00:00,
23 Березня 2012
305
Соціальні мережі підштовхують дітей до поганих звичок
Згідно з результатами дослідження Національного центру з проблем наркоманії та токсикоманії Колумбійського університету (США), соціальні мережі дійсно популяризують куріння та легкі наркотики.

70% з 2 тис. опитаних підлітків підтвердили, що протягом дня проводять певну кількість часу в соціальних мережах. Опитування показало, що ці діти виявляють в 5 разів більше бажання купувати сигарети, втричі – вживати алкоголь, удвічі – курити марихуану. Але їхні батьки навіть не підозрюють про це. 9 з 10 опитаних батьків зауважили, що не бачать зв’язку між курінням та соціальними мережами.

Але чому соціальні мережі так впливають на них? Річ у тім, що поганий приклад наслідується швидше, ніж хороший. Тому підліток, побачивши фотографії своїх однолітків, на яких вони порушують закон, вживають алкоголь та курять, прагне вчиняти так само.

Голова Центру Джозеф Каліфано (Joseph Califano) не збирається прямо звинувачувати соціальні мережі в розбещенні підлітків. «Ми не кажемо, що соціальні мережі спричиняють популяризацію куріння. Ми лише намагаємося привернути увагу батьків до цієї проблеми. Змусити їх пильнувати своїх дітей», – зауважує він.

Джерело: The Washington Post

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду