Сьогодні BBC знову страйкує

00:00,
1 Серпня 2011
378

Сьогодні BBC знову страйкує

00:00,
1 Серпня 2011
378
Сьогодні BBC знову страйкує
Співробітники BBC розпочинають другий за останній час масштабний публічний протест проти скорочення штату компанії.

Страйк розпочався сьогодні, 1 серпня, та триватиме 24 години. Нагадаємо, що згідно запланованого скорочення BBC планує звільнити близько 100 співробітників у відповідь на скорочення урядового фінансування. Аналогічна акція протесту вже відбулася 15 липня – але компромісного рішення так і не було досягнуто.

На думку членів Національної спілки журналістів Великобританії, BBC скорочує досвідчених спвробітників і втрачає тисячі фунтів – замість того, щоб провести перерозподілення посад і таким чином раціоналізувати власні витрати.

Страйк очікувано призвів до збоїв у трансляціях каналу. Зокрема, ефір BBC Radio 4's Today розпочався сьогодні на 4 години пізніше, а ряд програм було традиційно замінено на попередньо записані матеріали.

Фото: Guardian.

Сьогоднішні демонстрації протесту проходять не тільки у Лондоні, але й у Белфасті, Манчестері та Гласго.

BBC вибачилася перед своєю аудиторією за незручності, виступивши із офіційною заявою.

«Ми розчаровані тим, що Національна спілка журналістів продовжує наполягати на своїх вимогах, зокрема, страйкуючи сьогодні знову – і звертаємося до нашої аудиторії із вибаченнями стосовно збоїв у наших ефірах», – цитує офіційне звернення Guardian.

За матеріалами Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду