У Німеччині до наглядової ради СМ взяли мусульманина

00:00,
23 Жовтня 2012
444

У Німеччині до наглядової ради СМ взяли мусульманина

00:00,
23 Жовтня 2012
444
У Німеччині до наглядової ради СМ взяли мусульманина
Автори:
В наглядову раду телерадіокомпанії суспільного мовлення SWR, що входить в об'єднання регіональних медіакомпаній ARD, вирішено ввести представника мусульманської громади Німеччини. 

Сьогодні в Німеччині практично всі провайдери  включають у спеціальні пакети програми турецькою, арабською та іншими мовами. Тому рішення прийняти до складу наглядової ради мусульманина вважають цілком виправданим.

Депутат бундестагу від партії «зелених» Омід Нуріпур (Omid Nouripour) називає таке рішення мудрим: «Наглядова рада компанії, яка фінансується в тому числі і за рахунок платника податку, повинна піклуватися про плюралізм думок». Тим, хто нарікає на присутність мусульманина в наглядовій раді він також пояснює, що його вплив буде обмеженим, тому глобальних висновків робити не слід. Адже він стане лише одним з 74 її членів.

За даними Соціологічного інституту Grimme провел, 76% мігрантів дивляться телепрограми німецькою мовою, 45% включають і канали на своїх рідних мовах. І лише незначна частина переважно літніх мігрантів дивляться виключно програми на рідних мовах.

В процесах інтеграції різних національних громад в інформаційне середовище Німеччини зацікавлені й рекламщики. Перш за все тому, що залучення цієї групи глядачів до аудиторії каналів збільшить споживацькі ринки збуту.

Зараз на німецьких каналах вже існують передачі для мусульман. Наприклад, одна з них «П'ятничний форум» – так називається приурочена до п'ятничній молитві програма на суспільно-правовому цифровому телеканалі ZDFinfo. 

Джерело: Deutsche Welle

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
live-production
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду