«Спільнобачення» звернулося до польських колег за допомогою

00:00,
24 Січня 2014
351

«Спільнобачення» звернулося до польських колег за допомогою

00:00,
24 Січня 2014
351
«Спільнобачення» звернулося до польських колег за допомогою
Голова Ради ГО «Спільнобачення» Світлана Тараненко звернулася до польських журналістів з проханням про допомогу фінансами та обладанням. Копія листа надійшла до редакції журналу «Press».

Як зазначено у зверненні, журналісти є групою, яка найбільше наражається на небезпеку під час сутичок на вулиці Грушевського.

«Зафіксовано багато випадків цільових пострілів ґумовими кулями зі сторони «Беркуту» в сторону журналістів. Більшість травм припадає на обличчя, ноги та руки», – йдеться у листі.

Пані Тараненко зазначає, що Spilno.tv веде цілодобову трансляцію з найбільш небезпечних місць протесту, внаслідок чого вже 6 волонтерів отримали поранення. Зокрема, журналіст Янек Фалькевич для порятунку зору потребує операції на око. Інтернет-телебачення просить допомогти профінансувати йому операцію або посприяти в лікуванні журналіста у Польщі.

Також у листі зазначено, що «Спільнобачення» потребує: окуляри, респіратори, жилети, ліхтарики, акумулятори, каски, рації та термобілизну.

Джерело: Суспільне мовлення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/spilno.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду